Preco sa muzi neozyvaju

Príspevok v téme: Preco sa muzi neozyvaju
zuzikka

Ahojte. Zaujimalo by ma , preco toto robite? Stretavam sa s jednym muzom.vsetko bolo v pohode ( sex sme nemali) , kazdy den sme boli v kontakte, az sa z nicoho nic neozval. Napisala som mu prva, neutralne ako sa ma, odpisal mi, ale odrazu zasa nic. Ani sa neozve.mam to nechat tak alebo cakat alebo sa mu ozvat zas? Je to koniec? Vobec vam nechapem.
Otazka je hlavne na muzov, ale aj zeny mozu napisat skusenost. Hlavne ci sa vam ozval aj po dlhsej dobe a po akom case.

Klaudijka

Malý jašter je to naozaj pravdo čo píšeš???
Ja som sa zpoznala pred asi troma týždňami s jedným chalanom na jednej akcii a pýtal odomňa telef. číslo aj sa ma pýtal odkiaľ som a tak a zrazu nič. Neozýva sa, nevolá, nič. Znamená že stratil záujem? Že ho nezaujímam?

malý jašter

neozývajú sa lebo nemajú záujem. Mali a už ho stratili, nemajú dôvod. Keď o babu mám záujem, vyhľadávam jej spoločnosť čo najčastejšie, snorím kde je, s kým je, volám ak mám kontakt, píšem ak mám kontakt, čo najviac vyhľadávam miesta kde by sa mohla pohybovať ale svoj záujem krotím aby to nepôsobilo ako sledovačka a otravne.
ak ma babenka prestala priťahovať, je pre mňa nezaujímavá, tak je mi jedno kde je, s kým je, čo robí atď.

pistek

Mne sa toto iste tiez raz stalo. Boli sme spolu nonstop v kontakte az sa raz zrazu odmlcal. Predchadzalo naposledy tomu medzi nami len odhananie, ze si zasluzim lepsie viac atd. Ze mi nedokaze dat to co si zasluzim. Ze mi chce tym len dobre..proste ma odhanal od seba. Nechapala som. Bolo mi za nim cely ten cas co mlcal tak velmi smutno. Chybal mi. Bolo to medzi nami tak intenzivne uzasne atd a zrazu ticho - nic,takyto obrat. Ozval sa mi takmer po mesiaci..
Priznal sa mi, ze je vazne..ozaj vazne chory. Odvtedy sme opat v kontakte aj ked sa dost toho zmenilo..

gbstw

No pridám aj ja svoj názor, kedze to tiez casto robim :D

Ak sa muž neozyva, vacsinou to znamena, ze nema zaujem. Ale ako tu niekto poznamenal uz, nie vzdy to tak musi byt. Mozno ten zaujem ma a aj mozno vacsi nez mas ty, ale okolonosti mu nedovoloju nieco viac a tak voli lahsiu cestu - ignore. Ono argumenty typu, ak ma muz zaujem ide aj cez mrtvoly a na koniec sveta su sice krasne, ale to plati len pre muzov co v zivote skoro ziaden problem nemaju okrem toho, ktoru zienku si pre seba vybrat. Nikdy nevies, co toho ineho trapi, ake ma problemy atd atd. :)

zuzikka

Ja somm to tusila, ale nejak som to odsuvala az na poslednu moznost. To je jedno.
Keby to bol ten pravy dopadne to inak

tukabel

zuzika škoda že mi väčšinou vyjde to prve a väčšinou to horšie čo mi pride na mysel. aj tu ma napadlo že ma inu ale daval som tomu šancu. sere ma to lebo mi to moc často vychadza ako keby sa už ludom nedalo veriť. v mojom živote sa mi tiež potvrdila ta horšia varianta, jednalo sa o jednu ženu.
je to na pi..

tukabel

Možno čaká že sa ozveš ty a na inom webe tiež kladie podobnú otázku :)
Ale nie, ja neviem, boh vie čo za tým je, občas mám ale z ludí pocit že sa boja ako prví ozvať, že moc kalkulujú, boja sa sklamania alebo svojich emocií a nevedia si otvoriť srdce. Podla mňa je prejavom otvorenej a zdravo sebavedomej vyrovnanej osoby to že dokáže povedať ako prvá - "lúbim ťa". Napríklad. Aj bez záruk a za cenu že to nevyjde.