Vyzva

kacka

Caute baby.Tak ja idem na to od dnes tiez. Na zaciatok som si dala taky precistovaci den, pijem iba vodu. A od zajtra zacnem pekne papat zeleninku a pridam aj nejake to cvicenie.Moj ciel na tento tyzden : - 2 kg.

natalie

Ahojte, dnes som totálne zhrešila:) Tak som sa napchala klobások, že som skoro praskla, ani vstať som skoro nevládala, ale teraz som to riadne vypotila...
Alic,
ešte pred rokom som mala 53kg a to som merala rovnako, takže k tomu by som sa chcela aj vrátiť... len neviem či sa mi to podarí

alic

Ahojte vsetci tu,,dneska som zase po tyzdni vytiahla bicykel,tak to uz bude lepsie.Minuly tyzden to v tej chorobe velmi neslo.A vy ostatne co?Ako sa mate cez vikend?A stravujete sa zdravo?

alic

sonka,ako sme zalozili tuto temu,schudla som 3kg.A viac ani chlp.asi som sa prestala snazit.Tak musim zacat znova.Ale som ani nepribrala,aj to je uspech.Ale nemozem sa tu vychvalovat,to je len take povzbudenie pre ostatne,pre mna akoze,planovala som viac,ale uz nikto nepise vysledky ,tak co teda ostatne?Co je dneska s PC?

sonka

veď už niekto napíšte ako chudnete..sú určite doležité pokroky a podeliť sa s nimi..len píšte aj ako sa knim dopracujete...mne to tiež treba a budem vďačná za každý recept-návod na to ako to dosiahnuť..tak to prosím napíšte...díky

sewie

alic,dik za povzbudenie,snad to teraz uz vydrzim,nervy robia obcas svoje a clovek to echtne prezenie..zacvicil som si dnes aj rano aj vecer,tak mi to dalo trocha optimizmu..tak pokracujeme!ideme na to baby!

alic

sewie a sesi3 dufam ,ze som vam nedomiesala mena,dufam ,ze ide o dve ine osoby.tak ak je tak ,sa velmi ospravedlnujem.Natalie prepac mi ,ale kolko chces vazit?To nepotrebujes vela,ak ovsem nemas dobru postavu uz teraz.