Praziquantel pre ludi proti parazitom

Príspevok v téme: Praziquantel pre ludi proti parazitom
didik

bola som na jednom vysetreni u liecitela na takom pristroji kde mi pocitac vyhodnotl ze mam v plucach hlisty a odporucil mi uzivat praziquantel na 3 tyzdne ....citala som o tom ze sa to dava len zvieratam a on to bezne predava ludom ...co si o tom myslite ? a ako sada vobec zistit ze mam v plucach hlisty ...lebo obcas sa mi zle dycha a aj preto som sla k nemu a toto mi povedal..co vy na to?

Leuska123

..no uz som dala...co si o tom myslite? ja uz som to capla davnejsie do inej diskusie, ale tam mi nikto nenapisal nazor, tam sa riesilo len to bielidlo mms...

Leuska123

ludia, toto som nasla, je to bez receptu... nechcem tu robit reklamu, ale zda sa, ze obsahuje vsetko co ma... co na to vravite?

menma211

Zdravim to som ja menma 21, mam tu aj temu parazity, su tu zaujimave informacie tiež by som sa rád dozvedel viac, ja si chcem robit kúru planoval som zohnat Entizol, ale zistil som že praziquantel je lepši a ma menej vedlajšich učinkov. Lenže asi ho budem mat vo forme prašku určený pre ryby - je v tom nejaký rozdiel orpoti tomu čo sa dava pre ludi? chcem ho uživat velmi krátko len na začiatok kuri.

celebrita facebooková

Ja som vypudila pásomnicu bez lieku. Už som to písala do inej témy: najskôr som počkala, kým mi bude treba na veľkú. Potom som sa rozhodla, že ešte nepôjdem, ale chvíľu počkám. Vyslopala som asi 3 deci vodky počkala som pár minút, kým stúpne do hlavy. Potom som rozrezala papáyu na polovicu a zožrala som čierne zrnká, rozhrýzla som ich a prehltla. Potom som počkala asi 15 minút a zožrala som aj sladkú oranžovú dužinu z tej papáye. Zase som počkala asi 15 minút a išla som kakať. Spolu so stolicou som vylúčila asi pol metrovú pásomnicu. Podľa obrázkov a googlenia som si našla, že to bola pásomnica bezbranná. Ďalej zo mňa vyšli tisícky a tisícky malých asi 1 cm dlhých červov, asi mrle. Všetky už boli mŕtve. Odvtedy si kupujem papáyu a opakujem to, ale už bez alkoholu. Stále zo mňa vychádzajú tie mrle. Po vylúčení pásomnice som prestala byť pažravá, prestala sa mi točiť hlava, prestalo mi škvŕkať v bruchu a prestala som sa triasť od hladu, prestali náhle stavy veľkého hladu...kým bola pásomnica vo mne, tak som nevydržala dlhšie ako dve hodiny bez jedla, teraz už v pohodičke vydržím aj 6, 7 hodín bez jedla a hlad sa dostavuje normálnou cestou, že najskôr sýtosť, potom maličký hlad, potom väčší, ešte väčší. Ako to aj má byť a nie to, čo predtým, že najskôr sýstsť a potom zo sekundy na sekundu velikánsky hlad, trasenie sa od hladu a škvŕkanie v bruchu a pocity na odpadnutie od hladu. To najhoršie už je preč. Bože môj, bože môj, čo som to len vychovala? Akože großgezogen? Škoda peňazí, čo odchádzali na kopu žranice mesiac, čo mesiac. Za tú škaredú potvoru. Nebyť papáye, ešte doteraz by som ju mala. Však tá toho zožerie viac, jak jeden dospelý človek.

Eduard 49

Terapia dakujem ti za tvoj prispevok!
Prosim napis viac, vidim ze sa vyznas. Bojujem uz dlho, zial bezvysledne.
Vravis ze praziquental pomoze? Kde ho zozeniem? Pomoze to aj na cervy v organoch alebo len v creve? Prosim ta porad nam viac.

terapia

prazequantel + očista čriev, hlavne hrubeho čreva. najlepšie to prekonzultovať s niekym, kto ma skusenosť. zisťujem že tito liečitelia čo su tu, nebudem menovať, nadhadzuju cenu a ich prazequantel je ubaleny, nebudem sa vyjadrovať ako, nema ani certifikat pravosti, zapacha to ešte zvvieratami. ako dnes, kde snad nežijeme v jaskyni je to divne. len odpisany a vytlačeny članok od akvarijneho prazequantelu s žiadnym doporučenim dajme tomu upravenej stravy. hlavna vec, že všade sa dotyčny prezentuje ako lovec parazitov. situacia je taka že to mame všetci a zainteresovani sa odčervuju pravidelne, asi maju na to dôvod. je to nakladna a dlha cesta k zdraviu. nikdy to nevyrieši lekar, alebo nieaky ustav parazitologie. neda sa to zistiť zo stolice a pokial niekomu to stači aby mohol slepo uveriť niekomu, koho nepozna, nepozna tuto problematiku, ale mal kľud, ohrozuje inych! farmacie samozrejme žiju z utrpenia a to je ten zámer, prečo obchodna značka prazequntelu-Cesol, kupiť len v Nemecku a lekarska komora spi, alebo parazitarny ustav, popripade ministerstvo zdravotnictva žiadny prazequantel nikomu nedoporuči. domaci milačkovia su odčerveni pravidelne, paradoxne vdaka infikovanim majiteľom su chori opäť. čo zatial malo o tom viem, je to mimoriadne životaschopne, mimoriadne odolne, vajička parazitov môžeš aj vdychnuť, ktore rozniesol vietor z rozdupaneho vykalu. môže sa to nachadzať aj v očiach, mozgu, mieche. veľa ľudi ani nevie ako ma vyžraty mozog, organy, zničene tkaniva. je to najväčšia epidemia, doslova, zamerne zanedbana. každy kto si povie, nezmysel, ja to nemam, je idiot

mascha

lombardo1981 nemiešam jablká s hruškami, je to názor Ing. H. Bláhovej, ktorá sa zaoberá touto témou už niekoľko rokov...
toxoplazmoza je choroba,ktorá sa vyskytovala aj bude vyskytovať, tak prečo si má chorý človek ísť kupovať lieky do zahraničia...
nebudem sa s tebou o tom ďalej sporiť,lebo lieky sú len dôsledok nie podstata problému
ďakujem za pochopenie