Nevera ako to povedat

Príspevok v téme: Nevera ako to povedat
gabikaaaaa

Dobry den, budem rada ak mi poradite lebo ma to dost tazi. Mam priatela, ktory ma brata chodi uz 10 rokov s jednou kockou a podvadza ju kade chodi, este aj ked som bola u kadernicky tak este aj ta sa smiala ze snim spala lebo ju najprv namotal nasluboval a potom ked chcela viac tak jej povedal ze ma priatelku a tym je konec. Teraz ma zasa dalsiu nejaku barmanku lebo furt tam chodi do baru kym jeho priatelka maka v robote. Ona si mysli ze ma najlepsieho priatela a pritom je to totalny chuuj, mneje z neho na grc lebo aj mne to robil moj frajer cize jeho brat ale ja som na to prisla a teraz si davam pozor na neho lebo dalsia neveru uz psychicky nezvladam.
Jej mi je luto jej rodicia im dali aj peniaze na byt a on si z toho vyplatil auto co ma byt rad ze ma peknu rozumnu babu tak beha furt za nejakymi tretotreidnymi... Ked jej to poviem ja tak si bude myslet ze jej zavidim lebo moj frajer ma podvadzal a ze som isto uz paranoidna a to nehovorim co by so mnou urobil on. Moj frajer mi povedal nech sa do toho nestaram to je ich vec, ale ja by som bola rada keby mne niekto povie ze ma priatel podvadza a nesmeju sa mi za chrbtom.

gabikaaaaa

ak jej to poviem ja, tak aj tak mu povie kto jej to povedal to znamena, ze zasa vyhrazky a boh vie ako sa zachova moj frajer ved predsa je to jeho brat bude stat isto pri nom.

no2

To, či jej to povieš alebo nie, závisí od teba, od toho, či sa cítiš byť dosť silná na to, aby si s tým bola príp. konfrontovaná, ak by na to prišlo. Niekto je slabý, niekto je silný.

gabikaaaaa

ked mne uz sa nieco podobne stalo, moja najlepsia kamaratka si kedysi nasla chalana a to je na dlho ale zistila som ze ju tiez podvadzal lebo si poziciaval jej auto tak som ho videla odstavene pri jednom dome tak som jej to povedala samozrejme som dodala nech nehovori ze to vie odomna, ale ako vzdy baby nic neudrzia tak este v ten vecer sa mi vyhrazal ze mi rozbije hubu ak toto este raz na neho poviem. Odvtedy sme sa s kamaratkou nestretavali asi 3 roky az teraz sa mi ozvala ze som mala pravdu a na vsetko mu prisla.
Ja uz mam strach niekomu hovorit taketo veci lebo ako sa hovori zalubena baba urobi aj z kkt Pana Boha.
Viem mate pravdu ja si to uvedomujem, ze raz ked sklamal tak asi sa skor sklamem, kvoli nemu som odisla z domu tak teraz mam to fakt dost komplikovane cas ukaze ako sa veci budu mat.

salalalalala

ze si sprosta ti hovorit nebudem, si len naivna. ako napisal michale, treba rozlisovat aj okolnosti nevery, a ak to bolo ako v pripade jeho brata, tak to ja uz povazujem za sociopaticke chovanie a taky clovek sa nezmeni. a co ze spolu byvate, s takym clovekom chces mat deti? ked budete svoji s detmi a zistis ze to zase robi, tak zase odpustis, lebo je to nepohodlne riesit? znies ako fajn baba, nenic si zivot.
ak teda jeho priatelka nie je ochotna s tebou ist sama, tak neviem ako to riesit. ale to je tema naozaj medzi 4 oci a nie k rodinnemu stolu. ty uz musis vediet najlepsie, za akych okolnosti by sa to podarilo, alebo ci nepoznas niekoho, kto by jej to povedal. alebo ci ta kadernicka by jej to nepovedala. ale urcite to ries, to si nikto nezasluzi.

gabikaaaaa

slubil mi ze uz to nikdy neurobi, spravil chybu ja viem mozno som totalne sprosta a mozno snim stracam cas ale uz spolu byvame. Aj oni spolu byvaju jeho brat s priatelkou. Na kavu ju vyvolavam stale, ale ona sa furt vyhovara ze ma vela roboty a isto ju aj on nechce so mnou pustit asi najlepsie by bolo keby mam nejake dokazy ale ako to dokazem skoda ze som si nenahrala ten rozhovor s kadernickou.

salalalalala

tak a co cakas, ked to povies pred celou rodinou? to nevies to dievca zavolat niekam na kavu a povedat jej, nech si na neho posvieti ked tebe neveri?
ja som tiez uz povedala ked som vedela a nelutujem, kazdy ma pravo vediet pravdu, tiez by sa ti nepacilo, keby tvoji blizki nieco taketo vedia a nepovedia ti to. ale je pravda, ze z toho vyjdes ako ta najhorsia. minimalne na chvilku. ale na tvojom mieste by mi to bolo jedno a kopla by som dakde aj takeho frajera, ktory ta vodi za nos a klame a musis ho dobre ze nie na obojku vodit aby sa nahodou nepotkol a nespadol do nejakej cudzej vaginy...

gabikaaaaa

hm praveze oni vedia obaja ze ja viem ze ju podvadza a ze ma to stve oni to budu isto cakat, ze jej to budem chcet povedat. Ta jeho frajerka je strasne na nom zavisla, to znamena ze ona nevie soferovat, sama nikde nechodi a kamaratky ma len z roboty tam jej nema kto povedat a kedze nesoferuje tak ho nema ani ako nacapat lebo on ju vsade vozi a ta jeho milenka z baru som si tam raz bola posedet a ked prisla sa spytat ze co si dame tak som jej naschval povedala ze sex on the beatch a pozrela som skaredo na nu,
akokolvek pojdem proti nemu tak on sa vyhovori raz ked sme boli u jeho rodicoch vsetci styria tak som naschval povedala ze som ho videla v tom bare ale hned ani sa nenadychol a povedal ze jeho bratranec prisiel z it tak sli posedet na kavu cele zle

khanne

Moja mama sa dozvedela az v 50ke ze ju otec podvadza cele manzelstvo a ze o tom vie cele mesto a smeje sa jej. Sama som tymto faktom dost poznacena. A hovorila mi ze nechce nic lutovat ale neda jej si obcas predstavit ake by bolo super keby niekto nasiel odvahu jej to povedat o 20 rokov skor. Nasledne spalila vsetky mosty. Po meste dalej chodit nedokazala. Zmenila vsetko, opustila vsetko a mrzi ju tnlen zbytocny cas investovany do mojho otca. Takze vdaka tomu som uz par krat prezradila neveru a nelutujem. Ludia maju pravo na pravdu a nie ze budeme vsetci postari to vytiahnut.

michael 1

napíš jej anoným , a sama si hľadsj niečo slušné normálne nie jebnute. SU pripady že človek nezvladne situáciu a podľahne z nejakých povedzme-- okolnoswtí
Alkohol , dlhé odlučenie, a pod. ani za seba by som vtakých pripadoch nedal ruku do ohňa lebo som chlap, - ale vyhľadavať znamosti za účelom sexu, a pri tom mať vážnu známosť je choré !!!--- preč od takého človeka

MultiLevel

Tu neveru maju akosi v rodine :D A nepremyslala si niekedy, ze by si mohla mat radsej priatela, ktory by ta nikdy nepodviedol a ty by si si na neho nemusela nikdy davat pozor? Vies, kebyze mas sama v pohode vztah, napisem ti, aby si frajerovmu bratovi prehovorila do duse. Ale kedze mas sama zvlastny vztah, radim, kasli na nich a radsej si "poupratuj na svojom dvorceku" :)