Dostala som kopačky - on si chce uzivat

Príspevok v téme: Dostala som kopačky - on si chce uzivat
bianka02

Dostala som kopačky po par rokoch, pretoze on si chce uzivat, spoznavat novych ludi, mozno je v tom aj druha... Viac ho bude srat to, ze sa trapim alebo to, ze sa budem zabavat a uzivat si? Alebo ak bude vidiet ze sa zabavam, tak bude spokojny (ze mi az tak neublizil) a bude mat dobry pocit (dusu na mieste)?

qmka

Kasli nanho. Taky ta nema co trapit. Asi je to kreten. Nech si uziva. Zbytocne sa nim zatazujes. Zi si svoj zivot tak ako ty chces a netrap sa kvoli chlapovi. Jeho nebude srat ani jedna z tych moznosti, tak ci tak. Zabavaj sa, uzivaj si a zabudni nanho.

embryo

to ze niekoho "naseries" (pomstis sa...) z teba lepsieho cloveka neurobi

myslis si, ze pomsta ti pomoze? ze prehlusi tie hlasy, ktore ti noc co noc pripominaju, ako si si posrala zivot, pretoze si chodila s clovekom, ktory ta po rokoch odkopol?

nemala by si mysliet takto destruktivne... riad sa podla toho, co bude tesit teba a nie to, co bude ublizovat niekomu inemu ;-)

Adam1980

Proste pri tebe stratil slobodu asi si sa naň stále lepila a robila podľa seba a on bol tvoj robot, nečudujem sa že to skončilo.. dusil sa pri tebe.

zuzi74

Zvlastna otazka a myslim, ze to tu nikto nevyriesi, pretoze kazda povaha cloveka je ina. Ty sama nevies, ako bude tvoj byvaly priatel reagovat, tak ako to potom my mame vediet.
Okrem ineho ty by si sa dokazala po rozchode, ktory ta ranil (predpokladam) aj zabavat?