Priateľ

dixit

aha, a zabudla som povedať, že tí moji už vyše mesiaca otravovali, kedy ho už konečne privediem a či sa bojí prísť sa ukázať :D

dixit

závisí od vášho veku (cca do 18 je podľa mňa žiadúce priviesť ho čím skôr, resp. aj rodičia by to sami mohli požadovať, aby videli, že sa nezahadzuješ s nejakým grázlikom. od určitého veku sa ale predpokladá, že už máš rozum a je to tvoja vec, s kým chodíš :D a netreba predstavovať hocikoho. asi tak...), od tvojho vzťahu s rodičmi, od ich záujmu, od tvojho záujmu (či sama chceš, aby ho spoznali) atď.

ja som môjho predstavila rodičom po takmer presne 4 mesiacoch, u jeho rodičov som bola už o 2 týždne skôr (bola na to príležitosť - rodinná oslava - pre mňa bola tá predstava trocha stresujúca, 7 nových ľudí naraz, ale drahý tvrdil, že tam sa aspoň medzi ostatnými stratím :D a nakoniec to bolo fajn). on bol u nás prvýkrát na nedeľnom obede, najedli sme sa, chvíľu posedeli v obývačke a hotovo.

ahink

Ja neviem, ale je to individualne. A hlavne by o to mal mat zaujem aj tvoj priatel. Obaja. Aj rodicia. Ako to proste vy dvaja citite a hlavne, ak ste si sami sebou isti..predsa nebudes vodit domov predstavovovat kazdu chvilu niekoho ineho. Cize doved domov takeho s kym spajas svoju buducnost a s kym sa vidis byt po boku aj o neviem kolko rokov