Nechutenstvo, ťažko na žalúdku

Príspevok v téme: Nechutenstvo, ťažko na žalúdku
coralpink

Ahojte, už 4. deň pociťujem veľmi ťažko na žalúdku, akoby som bola nonstop prejedená a ani mi absolútne nechutí jesť. Skoro nič nejem, za tie 4 dni som zjedla raz kuracie prsia na prírodno s ryžou, trošku ovocia, jogurt. Úplne mi to stačí na to, aby som sa cítila až príliš sýta. Ani cez Vianoce som toho veľa nezjedla, čiže to nemôže byť následok toho. Dosť mi ešte k tomu vysychá v ústach, snažím sa vypiť veľa vody ale stále sa cítim akoby som týždeň nepila a neustále mi je zima. Neviete čo to môže byť? Už sa mi to stalo pred pár mesiacmi, potom to v priebehu pár dní prešlo a bola som ok.

sama

aha, prepáč..si dievča..som si prečítala ešte raz príspevok a hneď to bolo zjavné :)..tak nemôže to súvisieť s cyklom?

sama

a už sa ti to nieekdy stalo? či prvýkrýt? a si dievča alebo chlapec? sucho v ústach nemusí súvisieť s pitím vody...ja pijem celkom dosť a občas tiež mávam tie stavy..a stalos a ti nieekdy, že naraz cítiš slabosť?

coralpink

Ale musím sa priznať že dva litre vody napriek tomu že mám sucho v ústach nevypijem :/ ale už sa budem snažiť

coralpink

Stravujem sa v univerzitných jedalňach, ryby, kuracina, ryža, zelenina, na raňajky nejaké cereálie s mliekom, na večeru väčšinou niečo také ako na obed alebo len nejaku drobnosť. Stresy mám bohužiaľ celkom dosť, pred par mesiacmi aj teraz sa mi to objavilo po stresujúcim období. Inak mám 23 rokov. Najhoršie mi robí pečivo a hnusi sa mi už predstava naň

sama

Ahoj, keď pociťuješ ťažkosť na žalúdku...tak to má súvis so slezinou (máš ju oslabenú) a keď máš sucho v ústach, tak to je oslabená pečeň.
Ako sa inak stravuješ? Mávaš často stresy?

Študujem občas pre seba čínsku medicínu, tak mám prehľad v niektorých veciach. Tiež som mala tieto problémy a niekedy ma ešte chytia.