Problemy v živote - oslabena imunita, choroby

Príspevok v téme: Problemy v živote - oslabena imunita, choroby
Zana75

Ahojte
Bola som zdravá a ako tak šťastná niekoľko rokov. Všetky problemy som nejak vyriešila, moja imunita tým pádom bola veľmi odolná. Nebývala som chorá, snažila osm sa tešiť z maličkostí. Našla som si lásku a dala do toho všetko, celú samu seba. Priateľ ma veľmi podrazil a dostal na totálne psychické dno.Bývali sme spolu a nemala som tam nikho len jeho. Ostávala som sama, on sa na mňa úplne kašlal a nejak som prešvihla samú seba a úplne som upadla do depresii. Vrátila som sa domov, odišla od neho a on je teraz šťastný ale mňa to vôbec nechce prejsť a nechápem prečo. Okrem toho, sú to dva mesiace a som stále strašne chorá. Momentálne beriem atb ale nezaberajú mi na angínu alebo čo to mám, celá zahlienená, bolestivý menzes a vôbec, nechuť sa na seba pozerať, nevládzem nič, ani len sa nachystať a ísť von, som zavretá v byte a celý deň nedokážem ani nič robiť len sa mi stále drieme. Viem, že to je aj kvôli tomu že som riadne chorá ale nerozumiem otmu, pretože mám prísun všetkých vitamínov, plus lieky a nelepší sa mi. Nedokážem ani hore schodami prejsť lebo nevládzem ... Stále ho milujem ale viem, že to už nemôže fungovať aj keď si to stále nahováram aj po tom všetkom čo mi urobil. Snažím sa liečiť metódou pozitívneho myslenia ale ani to moc nefunguje. Určite máte niekto takéto skúsenosti a ja naozaj chcem už konečne byť zdravá ,šťastná, usmiata a hýbať sa, ísť von.. Neviem ale ako, psychika vs. imunita ma úplne opustli, neviem ako sa nakopnúť. Prosím o Vašu radu... Veľmi pekne Vám ďakujem

Miňo874

Ano nie je najlacnejsi ale je ucinny poznam 2 ludi ktorym pomohol sestra mala opakovane zapaly mocovych ciest a pomohol jej aby sa z toho dostala

Kýčera

Lily 3O3-je to ENZÝM,kt. imunitu neposiľuje.Ak si však alergička,môže Ti pomôcť,keďže má aj PROTIZÁPALOVÝ efekt.Keďže je dosť drahý,naštuduj si pred kúpou príbalový letáčik.

lili303

Ja sa chcem o Wobenzyne poradit s doktorom ci je pre mna vhodny ze vraj je to velmi dobrý liek na posilnenie imunity

Anike62

Ja som vyskúšala veľa preparátov na imunitu po pordode a dvojrocnom kojeni som bola doslova vycucunuta a vkuse rpechladnuta ale mne pomohol az Wobenzym, užívala som ho pravidelne a som na tom ovela lepsie a výkyvy pocasia mi uz take problemy nerobia :)

Kýčera

Zdenka 6,Janulikkk-dievčence, ste meteosenzitívne,t.z.,že reagujete na rôzne zmeny počasia,záťažové stupne. To ovplyvňuje váš zdravotný stav a choroby,kt. máte. Tu vám pomôže len DETOX organizmu. Viem o babe,kt .pri záťažovom stupni 4 odpadávala a mužovi, kt. je na plnom invalidnom pre alergiu na zmeny atmosférického taku.

Alexaaa

Je mnoho uzastnych veci na posilnenie imunity, od kolostra, po rozne byliny... Nam sa najviac osvedcilo purple caps od bhipu - najucinnejsia forma Vilacori- ac11 plus probiotika, 3 vitaminy, zinok a Maqui, vsetko v jednom, fantasticka vec, pozri na energiabhip.sk

zdenka6

Mne tiez tieto výkivy pocasia dobre ale zvykam si hocijake vitaminy nemozem ked ze planujeme dieta a nechcem do seba hocco pchat aby som náhodou dietatku neublizila

Janulikkk

Ja som tiez za to aby si skusila posilnit imunitu mozno ju nemas znizenu velmi len ti nerobia dobre vykivy pocasia ako vacsine ludi

lydia_u

Mozno staci len posislnit imunitu a bude dobre tieto vykivy pocasia nerobia nikomu dobre preto treba dbat na imunitu

Kýčera

Lili 303-ak máš problém s nádchou a nemáš bacila, máš alergiu na niečo. Ak si v poriadku Ty aj Tvoj partner a máš problém otehotnieť, pomôže Ti s tým MUDr. Jonáš, psychiater, kt. sa venuje tejto problematike z Mane, okr. Nové Zámky. Niekedy pomôže aj detoxikácia organizmu a je po probléme. Ak sa chceš vyhnúť možnosti priviesť na svet poškodené dieťa, musíš užívať kyselinu listovú. Kedy a aké dávky si už musíš zistiť sama.