Mam rakovinu

Príspevok v téme: Mam rakovinu
Jana53

Treti den viem,ze mam rakovinu.Neviem,ci vobec mozem verit,ze sa z toho dostanem,aku liecbu mam zvolit,ci operovat,ozarovat,alebo nieco skusat sama.Mam nador na prsniku a lymfy pod pazou zasiahnute.Ani kam mam dalej ist aby som si zvolila spravne ,netusim.Povedal mi dr.po mamogr.a ultrazvuku,ze si mam vybrat kam chcem v BA.A ja neviem o tom nic.Nechcem operaciu,chcem najskor nieco robit sama.Neviem,ci cas hra proti mne,alebo mam hupky utekat rezat....33mmx25mm a drobne hrcky v podpazusi.Kto ma skusenost ,nech mi napise.Tolko sa toho pise,ze neviem,co dalej.Preto ak ma niekto osobnu skusenost,budem rada,ak mi napise.

biela macka3

hm...ja mám metastázy uý od konca augusta...a stále sa cítim dobre a napriek tomu, že origo je v pľúcach, vládzem bez problemov upratovať a vyjsť bez zadýchania sa na siedme poschodie

Kycera

Na toto sa ťažko hľadá odpoveď. RTG má svoje opodstatnenie v diagnostike chorôb. Možno nádor narástol za tie 3 mesiace a už by ho bolo vidieť. Mňa len jedna vec zaráža, že Ťa neposlali hneď na CT alebo MRI, ak vedeli, že máš v tele metastázy.
Ak chceš, vyskúšaj toto : www.liecitelka-laura.sk. Viackrát som sa tu na fóre stretla s tým, že pomohla ľuďom s rakovinou. Drž sa!

biela macka3

Takže nakonie sú to pľúca. Ale jednému nerozumiem. 20. oktobra mi robili RTG hrudníka na Kramároch, výsledok znel: RTG hrudníka PA Bez čerstvých ložiskových a infiltratívnych zmien na pľúcach,...PET CT v januári sedemnásteho už ukázalo, že je tam kdesi v priemere 2centimetrový nádor plus nejaké dalšie mininádorčeky, ale metastázy - uzliny na krku, mám od konca augusta...Tak potom na akú.. sa robieva röntgen hrudníka, ked aj tak prd zistí?

Marko70

Dobry den.Nasiel som vas prispevok .Dokazeme vam pomoct bez chemoterapiii a ozarovani.Mame za sebou vela vynikajuch vysledkov .. hovorim o celkovom vylieceni sa..Ak mate zaujem tak ma spatne kontaktujte..Nejde o ziadne farmaceuticke lieky plne chemie ktore maju za ulohu predlzovat vasu liecbu a samozrejme nevyliecit vas. V kazdom pripade za info nic nedate ..Rozhodnutie je na vas.

p.kolpor@gmail.com

Kycera

@ Janka, ako sa máš?

@ Biela mačka,
nekašľala si zo strachu, ale zo spreju, kt. Ti podali. Mala si naň reakciu!
Skús sa spojiť s lekárkou z tohto linku : www.skolaverejnehozdravia.sk. Nestrácaj nádej a ver v zázraky! Prajem Ti, aby sa v Tvojom prípade taký udial a lekári sa v tom "IV. štádiu" poriadne kopli. Drž sa, dievča! Veľa, veľa šťastia a síl Ti v tejto ťažkej životnej situácii prajem!!! Vylieč sa!!!

Marosko-n

Jaja15
Je ťažko Vám pomôcť ,keď nemáte adresu, treba skúsiť občas aj niekomu uveriť, kto je nezištný.Možno sa dá pomôcť ak o to stojíte.

biela macka3

Vraveli, že to je štvrté štádium - tiež budem chodiť na tri-štyri dni na chemo do nemocnice a dva týždne doma. Ke%dže mám takmer jeden a pol ročné dieťa, doma takmer vôbec neoddychujem (cez týždeň mi aspo%n chodieva pomáhať mama, lebo mám v ruke kanylu a nesmiem dvíhať tažké veci) - tak či by som nemala radšej ležať, alebo aspoň sedieť - ale potom kto by upratal a navaril? Zatiaľ ešte vládzem, aj keď niekdy mám fakt už dosť, keďže malý má obdobie vzdoru.

Jaja15

Záleží vždy od štádiá ochorenia....V IV.štádiu vám už pomôže len zázrak...1-3 štádium je otázka šťastia o aký nádor ide (kde sa nachádza), či je operatívny a ako organizmus zareaguje na chemo. 3-4 štádium sa dáva paliatívna chemo - dokáže len predľžiť čas, väčšinou ale na úkor kvality života. Pri III.štádiu záleží ako zaberie chemo a aká sa podáva ako aj od celkového zdravotného stavu....I.a II.štádium tam je pravdepodobnosť vyliečenia. Netreba sa ale vzdávať, vždy treba bojovať. Ak by som ale mala IV.štádium určite nepodstupujem chemo...

biela macka3

Mne takisto zistili karcinom, len nevedia, kde je to origo?! brala som už prvú dávku chemo, okrem aft a trochu boľavých ďasien som nemala žiadne reakcie, pet ct úplne v pohode a čo sa týka narkozy, beriem to tak, že aspoň si pospím :-) mám za sebou aj gastroskopiu, kolonoskopiu (radšej štyri pôrody ako kolo), bronchoskopiu - nedokončenú, lebo som kašlala z toho spreja - možno, keď sa človek vyšetrení bojí, je to horšie - ja som sa toho broncha bála

Ipsik

Na chemoterapiu treba chodiť, veľmi veľa ľudí sa uzdravilo, nepoznám nikoho, kto by sa neuzdravil v mojom okolí. Tiež potrebuješ mať pri sebe človeka, ktorý ťa podrží v ťažkých chvíľach. Netreba mať strach, lebo to ťa oslabí.