Mam rakovinu

Príspevok v téme: Mam rakovinu
Jana53

Treti den viem,ze mam rakovinu.Neviem,ci vobec mozem verit,ze sa z toho dostanem,aku liecbu mam zvolit,ci operovat,ozarovat,alebo nieco skusat sama.Mam nador na prsniku a lymfy pod pazou zasiahnute.Ani kam mam dalej ist aby som si zvolila spravne ,netusim.Povedal mi dr.po mamogr.a ultrazvuku,ze si mam vybrat kam chcem v BA.A ja neviem o tom nic.Nechcem operaciu,chcem najskor nieco robit sama.Neviem,ci cas hra proti mne,alebo mam hupky utekat rezat....33mmx25mm a drobne hrcky v podpazusi.Kto ma skusenost ,nech mi napise.Tolko sa toho pise,ze neviem,co dalej.Preto ak ma niekto osobnu skusenost,budem rada,ak mi napise.

Jana53

Ahoj,ja nespekulujem,len neviem ,co od bolesti dovtedy,kym je termin.....,boli jak des a citim horucavu a trhanie....

llek

Moc nespekuluj, mas termin na biopsiu, tak tam chod. Len histologia moze presne ukazat co tam je, ziadne zobrazovacie vysetrenie biopsiu nenahradi. Podla vysledku ti potom odporucia dalsi postup

Shayleen

Ale nemyslím si že by lekári po mmg a usg by sa boli pomýlili. Tieto vyšetrenia sú presne a oni vedia čo kde ako a tak. Po OP sa dozvieš či je zhubná či nezhubna a potom uvidíš aká liecba

Jana53

Ide mi o to,ze ak tam mam zapal a mozno aj k povodnej diagnoze,co mozem asi tak robit do terminov....?Pretoze zapaly ,co som nasla na nete,su o kojeni....

Jana53

Este ma napadllo,co ak tu rakovinu nemam a iba ju zle diegnostikovali.Je mozne,ze sa mozu pomylit?Napadla ma totiz jedna vec,ktora tomu predchadzala.Dost ma znervoznovali v lete podprsenky,akokeby ma tlacili,tam kde sa opieraju kostice.Aj som z nejakych starsich odstranovala.Uvazujem,ze by dlhodoby tlak mohol v prsniku utvorit zapal a z tohoto ta hrcka a mozno zdurena aj uzlinaJe to mozne?Co ak tam mam napr.takyto zapal,aj ma dost boli....Co by som mohla v tomto pripade robit?Ja tej diagnoze totiz odmietam akosi verit...A terminy punk.a operacie sa blizia.Dakujem.

RNG

Telo ma byt na boj zs rakovinou posilnene, a nie oslabene, tj hladovky su dnes uz kontraproduktivne.
Zvysene mnozstvo enzymov v krvi sa da dosiahnut silnymi doplnkami, a to aj pri celkom normalnej strave.

kikarika1

JANA

pre ktorú kliniku si sa nakoniec rozhodla? ja som na svoj "kolotoč" nastúpila s maminkou v apríli 2014, odporučili nám NOU na Klenovej...skvelý personál a starostlivosť o mamku bola na vysokej úrovni....takže odporúčam túto kliniku, aj keď maminka bola operovaná na iný orgán

držím palce, aby všetko dopadlo dobre a aby chemo ani rádio nebola potrebná (bez urážky) ! :)