Preco to pekni ludia maju také jednoduché?

Príspevok v téme: Preco to pekni ludia maju také jednoduché?
skareda :(

Ahojte. Mám 16 rokov a na internete som spoznala jedneho skveleho chalana. Chodili sme spolu rok aj nieco, ale potom sme sa rozisli kvoli somarine, ale on ma stále chce naspet a vraj ma stále miluje. Lenze ja uz nechcem vztah. Kvoli comu? Kvoli tomu, že som moc moc skareda. On ma nikdy nevidel, lebo som mu hovorila ze fotku neposlem, pretoze som skareda a tak. A on povedal, že na kráse nezáleží, dolezite je srdce. Ale ja si myslím, že každý chce mat pekneho partnera/partnerku aj zvonka, nie len v znutra.
V reale sme spolu este neboli, kvoli velkej dialke. Sme spolu v kontakte, že si voláme na Skype (bez webky) alebo na mobile a piseme si. On sa chce tieto letne prázdniny stretnut a ja neviem co mám robit :( ked ma uvidí, bude sklamany :( urcite čaka nejake pekne dievca, ale ja nim nie som. Ved sa mi vsetci smeju ako vyzeram, nikdy som nebola milovaná, len on mna miloval ale to len preto, lebo ma neviděl.
Mám mu povedat, že sa s nim nestretnem aj ked viem, že mu to dost ublíží? Už nas rozchod mu dost ublížil. Co mám robit :/

ivonka133

ja si tiež ani náhodou nemyslím že pekní ľudia to majú v živote ľahšie. A vracajúc sa k tomu o čom píšeš, mala by si nabrať odvahu a ak ho máš aspoň trochu rada poslať mu fotku a zariskovať.

qadrus

Pekny ludia to vobec nemaju jednoduche ja som bol na zakladke aj na strednej povazovany za jedneho z najkrajsich chalanov dievcata sa mi ponukali a basnili o mne ze mam uzasne crty tvare a tak podobne ale chalani my to zo zavisti davali vyzrat robili my vseljake zakernosti schvalnosti a kadejaky grazly co sa nevedeli zmierit s tym ze o nich sa dievcata vobec nerozpravaju ma za to terorizovaly takze radsej bud rada za to ze ti nikto nema co zavidiet.

5.5 elsa

čo sa týka zakladateľky stačí sa trochu primaľovať,nikto sa tu nechváli, to je len reakcia na to ako sa pekné ženy majú dobre,sú oveľa dôležitejšie veci ako je
krása.....

Moireal

Slobodna: suhlas :) Ved ak su taki krasni, hadam im staci ze im to hovoria druhi ludia. Dnes sa kladie doraz na to aby sa mal clovek rad a pozitivne sa vedel ohodnotit ale akosi to vzdy z ust tych ludi vyznie ako pravy opak a teda nedostatok sebavedomia. Krasa je proste celok duse a tela. :)

Moireal

Ja to poviem takto: Na kazdom je nieco pekne. Nikto nieje skaredy. Krasa ma ist zvnutra a mlada holka co zacala tuto diskusiu na 100% nieje skareda. Neverim tomu. Len teraz je v takom veku, kde sa baby najviac predbiehaju vo vsetkom. Mozno len zazila nejaku blbu poznamku, ktora ju mala nastvat a ju to nielenze nastvalo a este jej aj dokalicilo sebavedomie. Kolko je takych ludi? Staci jedno kriticke slovo a bum! Sebavedomie je na bode mrazu. Hlavne v takom veku. Neboj dievca, to sa vykrystalizuje, urcite sa nehanbi stretnut sa s tym chlapcom, ak o to vazne stojis. A mozes aj poprosit niekoho nech ti pomoze sa upravit ale nutne to nieje.