Nechcem vzťah, ale chýba mi sex

Príspevok v téme: Nechcem vzťah, ale chýba mi sex
couzsomnou

chlapi, chcem vedieť vaše názory...po predošlom komplikovanom vzťahu nemám chuť na ďalší. Potrebujem pauzu, mnoho vecí si v hlave urovnať, dopriať si čas...avšak nepopieram, že ma mnoho mužov v okolí priťahuje, niekedy to vo mne až "vrie":D Taktiež mi chýba prehodiť nezáväzne pár slov s opačným pohlavím...
Chcem vedieť, ako vnímate ženy, ktoré sa občas s niekým vyspia, ale vzťah nemajú. Beriete ich automaticky ako kurvy? Alebo v tom hrá úlohu aj celkový dojem z danej ženy?

sweater*

obcas sam chapem ze pisem nezrozumitelne, ale tento mi ride dost jasny, no budis. pises ze zenske co odpovedali ze mat 3-5 partnerov je podla nich bezne a akeptovatelne ti pride nenormalne. ja tvrdim ze mozes mat za zivota 3-5 plnohodotnych vztahov a proste nevyjdu

sweater*

co ti pisem ze treba byt neverny? budes si s chalanom rozumiet, planovat buducnost atd. a zrazu sa to poserie, rozidete sa. a zrazu je to tam, uz niesi panna... co ked sa to stane viac raz? kvoli tomu si ta ludia/muzi uz nemaju vazit? strasnu logiku to ma pre mna, naozaj :)

buzola

Sweater ja take buchty povazujem za vypatlane. Pre mna je kazdy vypatlany kto casto strieda partnerov. Viac si vazim ludi ktori su verni. Tebe to asi nic nehovorim ked ta citam.

skorosenior

No ja som v takom veku že možno už do svojho sexuálneho denníčka veľa mien nepridám a rozhodne všetky ženy s ktorým by som mohol vytvoriť rodinu som v živote už poznal. Ak by som vedel vrátiť roky späť a mať tie znalosti a skúsenosti ako dnes, koľko myslíte že som poznal žien s ktorými by som chcel skúsiť žiť? Dve, a možno, snáď, ešte dve ďalšie! S tými ostatnými by to jednoducho nefungovalo. Minule sme sa o tomto bavili v širšej skupine, a aj tí najpromiskuitnejší ktorí tých žien minimálne v posteli vystriedali hodne mali podobné počty. Takže vhodných životných partnerov stretne človek veľmi, veľmi máloa hlavne ak je mladý nemusí to vôbec poznať, vidí to len spätne. Preto je toľko rozvodov, ťažko si je vybrať správne. Zamilujeme sa aj tam kde to 100% nemôže vydržať dhlšie.

Starý dedo

Myslím že to nie je neférový prístup muž = borec a žena = ku*va. Muž musí vynaložiť extrémne úsilie, musí mať správny postoj, sebavedomie, zaujať, zabávať a to nie je vôbec jednoduché, preto muž, ktorý dokáže takto skoliť viac žien je borec. Žena pre to nemusí robiť absolútne nič, jej stačí že je. Ak má veľa partnerov, znamená len to, že sa dávala lacno, že si nevážila samu seba a verte, že žiadny muž nechce aby taká žena bola matkou jeho detí.

sweater*

Delete, ako na beziacom pase? Ono nie velmi casto stretnes svoju zivotnu lasku hned na prvy raz, aj ked si to ludia casto myslia ze ten ich partner je ten 'pravy'. Mozno maju aj niekolKo rocny vztah a jednoducho tp nevyjde. Mne sa 3 ci 5ti sex. partnery za zivot nezdaju vobec velke cislo. Mne pride uplny nonsens aby sa povedzme zamilovany parik spolu nespaval po par tyzdnoch max. mesiacoch, ale cakal roky ci nebodaj az na svadobnu noc na nirco tak prirodzene co sa ludia naucili neviem s akeho dovpdu vidiet ako hriesny rytual a stavaju sa k tomu ako k dacoMu specialnemu a neprirodzenemu, akoby to bolo daco zaco sa clovej ma hanbit lebo je to tak pudove a zvieracie ako tu niekto dokola omiela...