Staphylococcus Aureus a Haemophilus Species

Príspevok v téme: Staphylococcus Aureus a Haemophilus Species
bnna

Ahojte,
bola som na ORL a nasli mi tento nalez staphylococcus aureus a haemophilus species pri vyteri z hrdla . Sla som na vysetrenie koli vyrazkam ktorych aj ked mam 23 r. sa neviem zbavit a velmi ma otravuju. lekarka povedala ze zrejme ten staphylococcus aureus mi tie problemy sposobuje a dala mi antibiotika - Amoksiklav .uzivam spolu s prrobio-fix. citala som o tom na internete , ale dost som sa prelakla ze sa toho tazko zbavuje. pripadne mam zajt este za nejkym lekarom? za kooznym s a mi zda ist zbytocne, lebo zase mi predpise na to antikoncepciu ako napsosledy tak to nejjdem ani, ale mozno nejaky imunolog alebo na alergolog,,??
mate skusenosti ??

RNG

Nie citrovital, ani greposet ani rozne GSE, ale dnes uz len citricidal, profesional, lebo jedine ten este stale obsahuje ucinne quaternialne zluceniny, inde nie su, zialbohu. Hoogle tento citricidal profesional este stale predava.
Roztok z neho je 35 kvapiek na liter vody, co je zaroven denna davka na pitie, posdtupne po malickych glgoch cely den. Ta ista koncentracia je dobra aj ba vyplachy, kvapky do oci, nosa, usi a podobne. Nuz a treba si co najskor obnovit probioticku crevnu floru, tj brat probiotika a mikrovlakniny, lebo probioticka flora, ked kompletne obsadi creva vie vyrobit vyse 2 x tolko roznych protilatok, ako je schopne samotne telo.

bnna

ahoj rng,
vdaka ze si odpovedal prave ty, som citala temu z roku asi 2007/8 co tu bolo o tomto pisane a videla som ze si radil koloidnu str.vodu aj pit a aj ten citroval si zakupim, no neviem ake je pouzivanie kedze ho mam v hrdle a zrejme mi sposobuje kozne problemy . lekarka mi dala len antibiotika, ani osm moc nechcela ale chcem aby to zmizlo. ale nic mi nepovedala, ani aky to je bacil, a ani ci napriklad nejaku stravu nemozem alebo neico blizsie proste. mam ist za nejakym lekarom este ? dakujeem !

RNG

Stafylokokov zlatych je hromada, na nestastie niektore z nich su atb rezistentne.
Ale na stastie roztok citricidalu, profesional aj tie vie znicit ako aj ine atb vzdorujuce, ako tento MRSA, tiez VRE, clostridium difficile a ine postrachy nemocnic.
Niekedy s tym treba pouzivat odmaskovace, kedze niekedy sa mikroby spoja do vacsich celkov a spolocne maskuju proti prieniku roznych antimikrobialnych latok do nich. Na to treba napr NAC a serrapeptazu.