Vadi mi to..

Príspevok v téme: Vadi mi to..
Jana53

Dobry den.Uz dlhsie mi vadia momenty v televizii,ked skoro v kazdom vecernom filme, musim pozerat,na nejaku nahotinku.Nezvyknem sice vecer co vecer pozerat na televizor,boli casy,ze aj rok som nepozerala,ale teraz mam zdravotny problem,zrovna s prsnikmi,tak sa chcem rozptylit a pred spanim prist na ine myslienky....A tam prsia kazdy vecer.Vzdy mi to bolo neprijemne.Nikdy som ich nepotrebovala vytrcat,ani nimi okuzlovat cele okolie,ako to vidime dnes...Ale je normalne,ak v lete vidime polovyzlecene mlade zeny.Vsetko beriem,nevadi...Ale mne vzdy bolo neprijemne,behom vecerneho filmu,ked tam dokvitne z nicoho nic hola zenska a je mi z toho zle.Uz len to,ze je normalne,ze vsetci producenti a reziseri maju zenu len ako cosi,co sa vytrca,pretrca a je chtiva...Citim sa neprijemne,ci uz na navsteve,alebo doma pri partnerovi.Pripada mi,ze muzi zeny stale utlacaju ,vo vsetkom.....Aj toto nam podsuvaju.Preco nedobehne chlap,s hompalajucim v priamom zabere,vecer co vecer a zena povie,ale,ved toje len film,co Tato rozculeje.......Ano,mam momentalne pred operaciou prsnika a fakt to teraz neznasam......A vzdy mi vadili nahotiny v telke...,aj ked som vzdy mala peknu postavu aj prsia.Jednoducho ma to ako zenu uraza......Neviem,ako to beru ine zeny...Mna to vytaca...Ani neverim,ze co tu pisem,ale chvile s muzom pri telke a taketo momentky v telke ma ponizuju....

Anjelik154

No mna by tiez zaujimalo preco napr.maju rosnicky mini sukne ze im je vidiet zadok a pod. ze k comu to sluzi? K zvyseniu sledovanosti pocasia? Tiez by sa mi pacilo pozriet si okrem Ilka nejakeho samca v obtiahnutom tricku ale nie, vsade len tie baby:D

anjelik *

Janka, vadí a prekáža a ubližuje nám vždy len to, čomu nerozumieme. Tým, že udalosti, procesu, veci, ľuďom nerozumieme, neovládame ich, dávame im priestor na ovládanie nás. A nikto sa necíti dobre a príjemne, keď je v pozícii ovládaného, v pozícii otroka. Presne do tej pozície si dostala ty samu seba uvažovaním o tom, o čom uvažuješ. Tento svet nie je miestom, kde sa odohrávajú príbehy z prostredia ružových románikov, kde muž si ženu váži predovšetkým pre jej krásne vnútro a pre to, akým hodnotným človekom je. Skôr je to miesto, kde reklama a nahota predáva a akýkoľvek brak sa stane diamantom, keď je ponúkaný krásnou ženou s ešte krajším poprsím. S tým ťažko niečo urobíš, ale to, čo môžeš urobiť, aby sa ti ľahšie žilo a zbytočne si neplytvala vlastnými silami, ktoré teraz potrebuješ na uzdravenie, je, že to pochopíš a prestaneš v sebe zbytočne generovať hnev, zlobu a jedovatosť. Pretože to ťa otravuje a z toho si chorá. Tie prsia sú len ponuka a ty vo svojej nevedomosti túto ponuku v sebe oživíš a atakuje ťa to. Vo vlastnom záujme sa snaž zostať pokojná a nijak neriešiť, prečo je to tak. Tvoja vlastná hodnota je daná pochopením sveta a nie výzorom. Netreba sa porovnávať. Ja rozumiem, že to máš teraz ťažké, ale pokús sa neatakovať okolie, manžela, hádkami o tom, prečo aj jeho neuráža pohľad na cudzie nahé ženy v telke.:o) Pretože je to jednoducho podnetné a pekné, má to v sebe usporiadanosť a spĺňa to kategóriu *krása*. Ak to nezvládneš, pozeraj radšej prírodopisné seriály, komédie alebo rozprávky. :o) Prajem ti skoré uzdravenie a ver, že kľúč k nemu je skrytý v tebe samotnej. Tak oživ v sebe to milé, malé dievča a nechaj spať túto *zúrivú, neznášanlivú* pani, ktorou si sa nechtiac stala.:o)