Protikvasinková diéta

Príspevok v téme: Protikvasinková diéta
XXX2

Dobrý deň. Prejdem rovno k veci a napíšem, že viac-menej som si sama diagnostikovala premnoženú Candidu Albicans. Verte, že mám za sebou stovky návštev u gynekológa a bratia X rôznych tabletiek. To, že ju mám som si už takmer istá. Preto beriem veci do vlastných rúk a chcem sa opýtať, za aký dlhý čas držania protikvasinkovej diéty sa vám začal stav zlepšovať? Postupne začali slabnúť výtoky alebo ako? Počula som, že existuje aj nejaká vakcína. Máte s ňou niekto skúsenosti? Ďakujem.

kvasinka

Ja mam za sebou absolvovanie proticandidovej diety a uzivanie vsetkych moznych doplnkov ktore tu odporuca RNG. Ziadne zlepsenie. Mam po krk nekonecneho uzivania doplnkov ktore nemaju ziaden efekt. Chcem normalne poriadne lieky ktore zaberu len neviem ako sa volaju a ci ich dostat bez receptu.

odpovedam

Radsej zmen gynekologa nez si sama diagnostikovat choroby. co ti vyslo z kultivacii? niektore zeny maju geneticku predispoziciu na gynekologicke problemy, takze nie vzdy je to vina lekara. Co sa tyka tej diety, skusala som ju, ale bezvysledne. tak mozno ti poradi niekto iny.