Extremna unava po psychoze....

Príspevok v téme: Extremna unava po psychoze....
ja3

Dobry den, mam 19 rokov.. pred rokom som prezila psychozu so schizofrennymi priznakmi...od tej doby pocitujem velku unavu...chodit do skoly je prr mna utrpenie...dokazala by som v posteli prespat polovicu dna...na zac.sa mi aj tocila hlava, teraz po nasadeni AD ostala uz len ta hrozna unava...beriem aj vitaminy, vela spim ale nic nepomaha....bojim sa, ze nedokoncim skolu....co mam robit. ?

LMarika

Este taka vec - zbavte sa parazitov, ma ich kazdy druhy clovek. Najma ak citite, ze vas vecer pred zaspavanim svrbi konecnik, zajdite k prektickemu a dajte si predpisat Vermox. Hanba nsozaj v tomto pripade nie je na mieste, kto vie, coho vsetkeho su tie potvory schopne. A najhorsie je, ze sa mozu znovu vratit. Kazdopadne plati, ze ak ste mali psychozu, rieste v prvom rade telo a nie psychiku. Psychiatri telesne priciny vasich problemov hladat nebudu, ani vam nepovedia, ze na vine moze byt napriklad stitna zlaza a tu ked poriesite, psychoza sa uz nikdy nevtati. Rasdej vam budu na psychoterapiach vymyvat mozgy- vraj si mate uvedomit, ako ste vy strasne, prestrasne psychicky chori a ako vy bez psychiatrickych liekov nemozete fungovat, ale vdaka liekom fungujete ako zdravi ludia. Lenze tu nejde o psychiku, tu ide o telo, telo treba riesit v prvom rade. Skutocne tazkych schizofrenikov bez telesnej priciny je naozaj velmi malo. Kamoska bola v cvokarni ako simulantka a rozpravala, ako to tam funguje.

RNG

V prirode je dostatok latok ukludnujucich a podporujucich vyrobu energie takze utlmujuce lieky so skodlivymi postrannymi ucinkami sa daju nahradit
Problem je len nahradzovanie, kedze mnohe AD farmaceutika su navykove a neda sa ich zbavit bez problemov. A od lekarov sa veru spoluprace na tom nedockas,(cest vzacnym vynimkam), ti poznaju len farmaceutika a v skolach im do hlavy nabiju pouzivat len farmaceutika a zastrasia ich proti prirodnym doplnkom na liecenie.

mirada

LMarika ja som tiez prekonala tazku pstchozu a udivuje ma ze az 70%je telesneho povodu neviem nakolko doveryhodna je ta info z tej knihy.su to iste predispozicie cloveka hlavne a s toxinmy to moze btt pravda.Ale ako mozes radit ze oklam psychiatra a neliec sa dalej.vez psychiatra by shyzofrenici boli strateny aj ked sa nikdy mnohy nevyluecia ale vdaka liecbe vedia aspon fungovat ako tak prezit.Nie je na mueste odsudzovat luecbu psychiatra.On sa snazi pomoct aspob aby clivek nejaj fungoval.Mozno mas pravdu ze telesneho povodu moze mat pricinu ale to nue je uloha pstchiatra hladat pricinu on uz len lueci vzniknuty stac Ja som prezila velmi tazku pstchozu a son presvedcena ze som sa niecim otravila kedze pecen nam choru a nesla som v cas k lekarivi.Ale cziadnom pripade nerad klamat psyvhiatrovi.Vdaka psychiatrovi dnes zijem bez bolesti.

LMarika

Naozaj si myslis, ze si mala psychozu? A vies o tom, ze az 70% psychoz ma pricinu telesneho povodu a nie psychickebho? Lenze telesnu pricinu tvojho problemu psychiatri urcite hladat nebudu, tu si musis najst sama. Daj si vysetrit stitnu zlazu, chod na magneticku rezonanciu mozgu, daj si urobit testy na vsetky mozne alergie, napriklad clovek s velmi silnou alergiou na spory plesni moze dostat psychozu, citala som to v knihe Schimmelpilze, ktoru napisal Mucke, da sa objednat z nemeckeho Weltbildu. Daj sa vysetrit aj na potravinove intolerancie a na celiakiu a samozrejme na histaminovu intoleranciu. Mozno sa tvoj problem nevola psychoza, ale chronicka intoxikacia - otrava ci uz histaminom, alebo niecim inym. V BA v gastro centre Thalion ri urobia formou dychovej skusky vysetrenie na laktozovu intoleranciu. Ak ju mas, tak lieky obsahujuce laktozu pre teba nie su vhodne a nicia ti creva. V lekarni kupis test na potravinove intolerancie Food detective za 80€. Ten sa mozes urobit sama doma. Je v nom 46 potravin. Nevhodne zo stravy vylucis a hned sa budes citit lepsie. Cvokarske lieky radsej neber, svojvolne ich vysad a hotovo, na kontroly chod aj nadalej a oklam psychiatra, ze ich beries. Ak budea mat nejake bezne zivotne problemy (zla znamka v skole, nestastie v laske, nezhody s rodicmi, cokolvek...), psychiatrovi o nich nepovedz a neuatale mu zdoraznuj, zw sa citis psychicky dobre, ze si stastna a ze je vsetko O.K. a on tivskor, ci neskor liecbu ukonci a necha ta na pokoji. Nemas po mliecnych vyrobkoch a po vypiti mlieka skvrkanie v bruchu a plynatost s miernou bolestou brucha, pripadne nezvykne ta po mlieku prehnat? Alebo po inej potravine? Zmenou stravy mozes dosiahnut velmi vela. Nemate doma tapety? Alebo plesne? Casto vetraj a dopraj si prechadzky na cerstcom vzduchu. Si este prilis mlada, aby si musela mat psychozu a napchavat sa takymi tazkymi psychiatrickymi liekmi, ktore ti zabiju mozgove bunky a potom jasne, ze nedokoncis skolu. A to by bola skoda. Vysad ich a ak uz ich nedokazes vysadit, tak si aspon zniz davku a neskor vysadis, neposer si zivot! Dodrzuj pitny rezim, zajdi obcas do sauny a zaccic si, alebo zabehaj kazdy den. Saunovanie, cvicenie a dodrziavanie pitneho rezimu pomahaju odvuravat z tela toxiny. Aj tie, ktore sa do teba dostali z liekov. Moja komaratka take lieky brala a podrobne mi porozpravala celu storry, ako sa citila a liekmi, ako bez nich a teraz uz ajlutuje, ze ich vobec niekedy brala