"nemam rada sex" - alebo - nic mi to nerobi

Príspevok v téme: "nemam rada sex" - alebo - nic mi to nerobi
chica

ked sa s mojim priatelom milujeme, tak necitim ziadne vzrusenie. ani trochu. proste ani ked ma lize, ani ked ma palcuje, ani ked uz do mna vosiel a ... proste nic mi to nerobi ... obcas mam taky feeling ze uz nechcem viac sexovat. ved naco ked nemam ziadne uspokojenie. ci uz klitorialne alebo vaginalne ci ako sa to povie ... co s tym??? poradte prosim ... dakujem

alenka_maxova

mila Diana, rozdiel medzi mojim a tvojim prispevkom je, ze ja vobec nehovorim o svojej vlastnej skusenosti ale statisticky. Vies co to je? To znamena, ze hovorim o statistike. A podla statistiky je to takto. Ak si bola naozaj v 17 ty taka vyspela, musim potom vediet, ako sa v tomto veku dievcata spravaju, co citia, aky bol rozdiel medzi tebou a tvojimi rovesnickami. Alebo si pri tych orgazmoch nemala kedy uvazovat? No tak pouvazuj teraz a prides na to o com pisem ja.

Diana8567

chica ale pri sexe si musis pomahat aj ty nemozes vsetko nehat nanom..stahuj sa a tak dalej, bud aktivna..urcite najdes ten bod kde to je pre teba to prave orechove;),ak nepomoze, alebo ak to robievas a krivdim ti tak bez hanby navstiv odbornika,na tom nic nieje..mozno ti len dobre poradi;)

Diana8567

pre alenka_maxova nemam sice 17 ale pamätam si ake to bolo v 17-stich..mala som vtedy prvy sex a vzdy som si ho vedela vychutnat a samozrejme nie vzdy ale mala som aj pocetne orgazmy pri jednom milovani..ked si si ty nebola v 17-nastich emocionalne vyspelaa neznamena to,ze ine niesu;)

alenka_maxova

a mimo ineho, k naozajstnemu vychutnaniu sexu urcite nedojde u 17 rocnych ludi. Nie su na to emocionalne vyspeli. Apson ja o tom pochybujem. Ktora 17 ma pravidelne pri milovani orgazmus (a nielen jeden), nech sa prihlasi....

alenka_maxova

chica, ak nie si vzrusena, potom nie si ani vlhka...V tom pripade musi byt samotny sex neprijemny aj pre tvojho priatela, nie? ci on si doteraz nic nevsimol, ci ako? :D

pouceny paro

Zial plati to, ze partner sa ti zunoval.A najviac sexu si uzijes mimo partnerstva.Kasles na lasku, priatela,manzela.Cely svoj dalsi zivot budes nostalgicky spominat na milenca "pistu hufnagela".Muzi na to kaslu, chcu pretiahnut babu, a netrapisa sa velmi.Zeny maju problem so spomienkami, a druhym sexom sa zamiluvavaju do svojich milencov,aj tie vydate.

MrScarlet

Problem bude najskor v nom-ak nic nemeni, stale to iste, tak sa to musi zunovat. Poradil by som skor zmenu-miesta, mozno nejaky experiment a podobne.