Prečo sa muži často duševne zaoberajú niektorými ženami?

Príspevok v téme: Prečo sa muži často duševne zaoberajú niektorými ženami?
kolegyňa

Dobrý deň, pracujem už zopár rokov v jednej sporiteľni. Nebudem upresňovať v akej a kde. Pracujeme v kanceláriach. V každej sme po troch. Ja som s jedným kolegom a kolegyňou. Môj kolega je pomerne mladý ženatý muž. Ale odkedy som nastúpila tak som si po čase všimla že až príliš zameriava svoju myšlienkovú pozornosť na jednú kolegyňu z vedľajšiej kancelárie. Zo žačiatku som to nejak nevnímala ale časom to začalo byť podozrivé. Je to pekná baba, mladá aj keď nie najmladšia z kolektívu. Je veselá, často ju počuť ako sa smeje z vedľa. Pekne sa oblieka a je vcelku spoločenský typ. No napr. pracujeme a zrazu počuť ako sa vedľa smeju a bavia. On to začne komentovať že čo zase tá "zuza" tam rehoce sa, smeje sa jak koza, ideme na obed a on má koment tá "zuza" si čo zase na seba hodila/odev/, stretne sa s ňou na chodbe a keď sa vráti k nám do kanclu tak zase tá "zuza" nič nerobí len sa špacíruje po chodbách, príde k nám do kanclu na kus reči aj s kolegyňou a on naňu len zazerá a keď spolu rozprávajú tak má naňu uštipačné reči a narážky rôzneho typu. Odíte skôr domov a on to hneď komentuje že zase sa uliala, čo ide do baru?, ide na rande s tým a hentým. Nepríde do práce tak to komentuje že išla si privirobiť telom. Pritom je to slušná baba a také správanie odsudzuje. On ju neustále rieši, komentuje jej správanie, čokoľvek urobí alebo povie tak to musí okomnetovať, ohovára ju kade tade, či je v práci či nieje stále ju rieši. Urobí chybičku a on hneď naňu spustí sprchu kritiky, urobí niečo dobre tak to nekomentuje vôbec a tvári sa že nič nevidel, nepočul. Ona je štíhla, peknučká a chodí športovať, stravuje sa zdravo a on ju minule nazval že trpí anorexiou. Ide na wecko tak komentuje to tým že určite šla zase bluť aby mala postavičku ako lusk. Mne to ide na nervy. Už sme mu povedali s kolegyňou čo mu stále leží v žalúdku a on že to nieje pravda. Pritom len slepý a hluchý by to nevidel že ju má neustále v hlave. Už mi je to podozrivé. Nastúpila k nám neskôr ako on. Pracuje tu len rok a pár mesiacov. Zase to komentoval že sa dostala cez známosti, lebo nemá nato aby tu robila s takou školou túto prácu. Potom si vymýšlal že s tým a hentým spáva. Ja už nemám nervy ako jej telo, správanie hodnotí, ako ju stále musí riešiť. Ide mi to na nervy tie jeho reči. Niekedy mám chuť zobrať hárok dokumentov zo stola a otrieskať mu ich o hlavu aby sa konečne spamätal a trochu usmial na ten svet. Veď on sa ani smiať nevie, je stále vážny, nasrdený na všetko a všetkých. Rieši všetkých dookola ale ju najčastejšie. Povedzte mi jedno prečo to robí? Prečo ho stále žerie vnútro? Prečo si s ňou nedá pokoj a nepustí ju z hlavy? Prečo sa naňu tak zameral že má nutkanie ju stále ohovárať? Prečo sa nedokáže pri nej uvolniť ako pri nás a pôsobí v jej prítomnosti ako strnulý pajác? Čo mu máme sypať do čaju aby zmenil svoje správanie? :D
Je do nej buchnutý alebo čo? Závidi jej jej bezstarostnosť? Čomu sa dá pripísať tá jeho povaha, správanie?
Dík

Matej

Dobrý deň 5.5 elsa.

Oslovujeme vybraných aktívnych prispievateľov nášho fóra ohľadom činností, ktoré portál ZDRAVIE.sk plánuje v budúcnosti realizovať. Všimli sme si aj Vás.

Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás, prosím, na email: info@zdravie.sk

NO2

Podľa mňa je táto téma nezmysel.
A už kebyže nezmysel nebola, tak s tou kolegyňou choď párkrát von aj ty, aby si on myslel, že ste kamošky a už nepovie nič:-)

5.5 elsa

kolegyňa len sa ho opýtaj a čo žena nie je taká pekná,vzdelaná,inteligentná,zábavná,čo tam vyplakáva? každý má to čo si zaslúži,zbytočne pozerá po nedosiahnuteľnej méte chudáčisko,nech sa drží pri zemi tam má čo mu patrí nech sa s tým zmieri :D

5.5 elsa

:) takže sme tu neboli narovnako? :D :D:D ,hovorím mám takého úchylného a zakomplexovaného brata,aj som to povedala pred jeho dcérou,že je úchyl naschvál som si dala priesvitnú košeľu takú elegantnú no už mi bolo trápne za neho :D :D :D zakomplexovaný chudák to sú také typy mužov,raz mu jednu tresnem,akože čo ja sa mám čo obliekať obliekať pekne,smiať sa veď je aj na čom :D a som slobodná to tí muži nemajú radi títo to zakomplexovaní,slintavo na mňa pozerá keď mám výstrih úchyl žena sedí vedľa neho už som mu chcela povedať haló ja som tvoja sestra ty nadržané prasa :D :D žena je tučná škaredá nemaľuje sa,žena bez ambícií a vlastného názoru ako teliatko pri ňom sedí,bojí sa aj slovo povedať čisto zakomplexovaný muž......

5.5 elsa

maoam rada ťa tu vidím po dlhej dobe, ako sa máš všetko ok? :):):),,,,,inak zakomplexovaných mužov nie je nikdy dosť :D :D :D

5.5 elsa

asi by ju chcel nie?žiarli na ňu,páči sa mu,hmm najradšej by ju pr.tiahol,má o ňu záujem,ako sa ona dokáže o seba postarať,jej cieľavedomosť a vyložene rád by sa s ňou vyspal,páči sa mu jednoznačne a zrejme trpí komplexamy :)a to poriadnymi chudák,on doma nemá takú peknú ženu veselú zábavnú tak by chcel lebo on nemá a iní majú,zrejme v mladosti mal a každá ho odkopla mám takého brata moja zlatá, chlípne na mňa pozerá chytá ma za pás je nechutný :D, žena jeho je otrasná keď bol slobodný každá pekná ho odkopla s tou jeho povahou,trpí komplexami neustále sa porovnáva,keďže sa jedná o kolegyňu tak žiarli na ňu a chcel by ju aspoň pr.tiahnuť chudáčisko zakomplexovaný tak mu povedz a čo ty doma nemáš takú krásku? :D :D :D tá si s ním užije tá jeho žena ako moja švagriná s bratom hádajú sa ako svine :D :D :D

Lepidoptera

Toto je typický príklad zbabelého správania zo strany toho kolegu. Ja byť tou Zuzou, ako ju tak pekne pomenoval, tak sa s ním porozprávam osobne, nech o mne nešíri bludy. Ale na to by zrejme nemal odvahu, tak to rieši takýmto spôsobom. To, že je ženatý, mu pravdepodobne k šťastnému životu nepridáva. Žiaľ, aj takýto ú ľudia...

Maoam

a tiez si myslim, ze by ju realne bral vsetkymi desiatimi

aby sa mu ego nezrutilo, musi ju zhadzovat, kritizovat, demoralizovat, ponizovat a vymyslat si na nu vsetko mozne, aby sa citil lepsie

aj tak ju ma v hlave a aj vo fantaziach