Seriozne zoznamenie

Príspevok v téme: Seriozne zoznamenie
Sagron69

Uz som dnes reagoval v jednej teme na to o com chcem napisat. Som rozvedeny, mam 45 rokov, "stale" pracujem a tak mi neostavaju prilezitosti na zoznamenie s nejakou spriaznenou dusou. Takou s ktorou si mozem pokecat, mozno zajst na kavu, zasmiat sa, zabavit s tajnym zelanim ze z toho bude nieco viac. Teda nie flirt, alebo sex na jednu noc, proste partnerku. Som osamely a vecery su strasne tazke, prazdne a bezvyznamne. Hladam, hladam ale neviem kde. Rozne zoznamovacie portaly chcu len vytiahnut peniaze a nic neponukaju. Mozno len falosne sny, falosnu nadej a pocit ze este niekoho mozem najst. Preto pisem o svojom "probleme" sem, dufam ze tu najdem odpoved u ludi s podobnym osudom. Ci znova len falosna nadej?

Rocketman

S hladanim partnera je to rovnake ako s hladanim prace. Pri praci funguje pracovny trh, dopyt a ponuka. A pri partnerovi je to rovnako.

Praca: Ak ma niekto dobre vzdelanie, vie cudzie jazyky, ma dobru prax, hlada pracu v regione kde je jej dostatok...tak si robotu najde velmi velmi rychlo. Ak je nesikovny, nema dobru prax, nema vzdelanie, tak pracu hlada dlho (a samozrejme nadava na vsetko okolo toho).

Vztah: Ak ste pre opacne pohlavie pritazlivy, ste atraktivny, samostatny, optimisticky, spolocensky, uspesny v praci atd. Velmi rychlo si niekoho najdete. Ak ste neuspesny v robote, troska zijuca z vyplaty do vyplaty byvajuca v skrachovanom podnajme, mate nadvahu, nevypadate dobre, nechodite nikam do spolocnost atd. Tak budete dlho hladat alebo ani nikoho nenajdete.
Bohuzial.
Kazdy si musi byt vedomi jeho sanci a sam sa ich snazit si zvysovat, ked je moznost.

NO2

Objav v sebe to, o čom si nevedel, nestrácaj čas smútkom, je to len strata času, ktorá nikam nevedie.
www.youtube.com
Podstatné je zabiť čas, kým si po nás nepríde naša skutočná láska s kovovými zubami:-)
Na to netreba zabudnúť.

Sagron69

liberta25 - pravdepodobne mas pravdu ale je tazke nevyzarovat negativnu energiu ked si sklamany. Ako som uz pisal, kto nezazil tazko pochopi.

liberta25

Sagron69, chapem, ze si zazil veci, ktore v tebe vyvolavaju negativne pocity. ale ver mi, ze to sme zazili vsetci a mnohi maju aj horsie skusenosti ako rozvod. nechcem tvoju situaciu zlahcovat, nepoznam ju, preto by som si to ani nedovolila. ale ked sustavne myslis len na to, ze takto to nepojde (ok, ze si sa tak priamo nevyjadril), tvoje zmyslanie a konanie tomu nasvedcuje. vtedy aj ked stretnes niekoho a ani nevies, ze by to mozno mohlo vyjst, tak tym tu dotycnu odradis. snazim sa ti len vysvetlit, ze sa nemas trapit nad tym, co bolo, mas zacat verit, ze este nieco pekne pride a tak sa aj prezentovat. ludia budu radi v tvojej blizkosti vratane mnohych zien ;). a kde su zeny, tam mas sancu :)

Sagron69

liberta25 - Vies kto to nezazil tazko pochopi. Mozes mat akekolvek silne odhodlanie, po case vyprcha a Tebe ostane len Ta "negativna energia" ako tomu hovoris. Okrem toho ja predsa nahovorim nenajdem ,neviem, nemozem.... Moja otazka smerovala k tomu, ci je mozne "normalne" nenormalnym sposobom najst niekoho napr. cez net. Ak by si mala podobny osud a ja by som si ta nasiel cez nejake "forum" tak to je presne to co hladam. Najst si spriaznenu dusu a potom to rozvijat smerom ktorym sa to uberat bude. Ale kde ma hladat clovek ktory je v praci 10 hodin denne, sam vedie domacnost, snazi sa vsemozne pomoct detom ktore ziju s ex a vecer sa moze porozpravat akurat tak so skrinou. Sadnem do auta, idem do mesta, sadnem na kavu a budem sa pytat okoloiducich zien, nie ste nahodou sama? Hladam prilezitost kde osobu podobneho osudu najst v ramci moznosti ktore mam. Necakam ze mi sem niekto napise, mam rozvedenu kamosku nechce jej tel.cislo? Ale mozno je tu niekto kto nasiel svoje stastie a povie mi kde hladat.

liberta25

vsak by ste mohli dat navrh adminovi, nech zalozi nejaku sekciu, ze zoznamka, kde by ste si potom mohli aj bez ucasti publika sharovat svoje zivotne osudy. ako nie, ze by mi to takto vadilo, to je len navrh, mozno by to pomohlo viacerym ludom.

nathalia09

sme na tom podobne :(
odišla som od muža,a mám tiež 45.a viem čo je to byť sama,a je to smutné,ale taky je život.ja už neverím že niekoho normalneho stretnem. :(

liberta25

pri takychto osamotenych dusiach ako si ty, mam vzdy pocit, ze si za to dost velmi mozu same. uz len ten negativny pristup a zmyslanie ma odradza: neviem, nemozem, nenajdem, nestretnem, vsetko je falos a tak dalej. aku energiu davas zo seba, taku aj pritahujes. skus to zmenit a uvidis, ze sa postasti. fingers crossed ;)