Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich

Príspevok v téme: Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich
dohadzovač

Tak kto chce moze tu napisat koho hlada, ako by mal vyzerat, kolko rokov by mal asi mat, odkial by mal byt, ake zaluby atd.
Nechajte si tu na seba ak chcete aj kontakt a zoznamujte sa. Maj, mesiac lasky sa blizi, je cas si niekoho najst.
Vidim ze je tu na fore dost ludi opustenych, smutnych, depresivnych, zatrpknutych, sklamanych ktori nikoho nemaju a nedari sa im nikoho spriazneneho najst.
Tak mate jedinencnu sancu :)

liberta25

praveze tie druhe vztahy velmi dlho nevydrzia. chlap holku dobyje a ide dalej. nehovoriac, ako sa po ulovku taki muzi k zenam spravaju. mam zato, ze pasivne zeny trpia vo vztahu ovela viac. vztahy, kde to ma zena rafinovane vo svojej rezii, tie su ovela stastnejsie. ale kazdemu ako je libo..

Slobodna

A preco si myslis Hrac, ze je to hra? A hovori ti nieco, nieco take ako spolocenska etiketa? Nech sa paci, nova doba, nove pravidla, len dobre vieme ako dlho dnes taketo vztahy aj vydrzia :)

nezadaný

Rád sa zoznamujem s novými ľuďmi, takže ak má niekto záujem kľudne napíšte jozuo@azet.sk. Mám 25 rokov, Košice ;-)

liberta25

mne uz tiez vela chlapov povedalo, ze uprednostnuju aktivnejsie zeny a cela teoria, ze zena ma pasivne cakat, lebo muz je lovec, zije skor uz len v zenskom ponimani.

Deria

No to je pravda, ze nie vsetci muzi su rovnaki. Hrac a ani to by ti nevadilo, keby ta zena nahanala, stale ti volala, pisala a pod? Nie si trochu utiahnuty, myslim menej sebavedomia? Ja ta nehodnotim, len sa pytam.:)

Hrac.

Ja osobne si viac vazim zenu, ktora nema problem sa sama ozvat aj na zaciatku vztahu/zoznamovania sa. Do vzajomneho spoznavania je to velke plus, taku zenu berem ako rovnocennu k sebe a dokazem si s nou predstavit vztah.

Naopak zeny, ktore hraju taketo hry (som zena a preto chlap sa ma ozyvat prvy a pod.) na zaciatku zoznamovania sa ma absolutne nezaujimaju. Povedal by som, ze pri takej zene by som mal po urcitom case pocit, ze ,,hru,, som presiel, dosiahol ciel a mal nutkanie si zahrat novu ,,hru,,.

Do vazneho vztahu chcem rovnocennu partnerku po svojom boku, nie nejaky dobijany ulovok. Ti ludia, ktori sa chcu zoznamovat sa predsa ozvu.

Deria

Ja som v podstate toho nazoru ako Slobodna, no v zoznamke je to inak. Samozrejme, ze sa moze muzovi ozvat baba na urovni, aj sebavedoma. Dolezite je vsak potom, ked sa zoznamia. Zena by nemala chlapa nahanat, to ho prestane razdva bavit, bude si hladat inu, ktoru moze aj trosku "dobyvat". Tak to maju muzi od prirody dane, aj ked sa nazory dobou mozu menit. Oni si to nie vzdy uvedomuju ale prave to ich k zenam pritahuje.

kafe

:D:D nemôžu bojovať o niekoho koho nepoznajú a nie sú s ňou v kontakte. Takže podľa teba si určite viac vážia kočku, s ktorou sa nerozprávajú a nebavia. Ale je to prd platné aj tej kočke aj tomu chlapovi, lebo NIE SU V KONTAKTE. Takže radšej si chlapi, podľa mňa, budú niekoho vážiť menej ALE majú aspoň šancu s ním reálne byť, rozprávať sa a spoznávať.
To čo ty vnímaš ako podhadzovanie, berem ja ako bežný kontakt s druhým človekom. Som asi nehanebnica :D yo.