Páčia sa mi staršie ženy (psychológ)

Príspevok v téme: Páčia sa mi staršie ženy (psychológ)
Rost

Zdravím,
Hľadám niekoho kto by ma pochopil a poradil mi ako ďalej postupovať.

Mám 24 a môj problem spočíva v tom, že sa mi páčia staršie ženy.Navštevujem jednu psychologićku, je to pani v stednom veku (asi okolo 50), neviem prečo ale z nejakého dôvodu sa mi fyzicky dosť páči.Po odbornej stránke som s ňou veľmi spokojný, výborne mi radí.
Niekoľko krát sa mi už ale stalo behom stretnutia, že som dostal erekciu ktorá nechcela prejsť, bol som nervózny, nemohol som sa sústrediť, snažil som sa to zakryť a hambil som sa.Obyčajne ak sa mi niečo takéto stane tak iba u rovesníčok.Dosť mi to vadí pretože potom zo stretnutí nemám to čo by som chcel.Skúšal som pred tým masturbovať ale skoro vôbec to nepomohlo.A už som masturboval aj nad jej fotkami.

Hambím sa za to a nedari sa mi to prekonať.

Mal by som jej to skúsiť nejako povedať ? Alebo skôr ukončit stretnutia a nájsť prípadne niekoho druhého, možna muźa psychológa ?

Ďakujem za rady

Rost

a keby sa stretnes s niekym vonku, nepoznate sa ale velmi sa ti paci a ked ho spoznas zistis ze je to napr. klinicky psycholog tak ho nechas tak a ukoncis vztah ?

A inak zopakujem teda este ze ja moc vztah necitim.Je to iba sexualne.Ja by som s nou nechcel romanticku veceru ale cisto iba sex.

khaledkam

zivote do ziadneho psychiloga by som sa nezamilovala a uz vobec nie sa im s niecim zdoverovat.zneuzivaju informacie o ludoch.to oni mali velky problem to oni potrebuju pomoc ved prave preto sli studovat psychologiu.mali dost problemou so sebou staci sa na nich pozriet.

Kýčera

Terapie okamžite ukončí, ak to zvládneš, môžeš jej o tom povedať. Ak nie, radšej si nájdi mužského terapeuta/Gamm/, lebo si naložíš na plecia ďalší problém.

---

Zamiloval si sa do nej lebo je to tvoja psychologicka. Rozprava sa s tebou, riesite spolu tvoje problemy, zdoverujes sa jej pravdepodobne so vsetkym co ta trapi a tak si sa postupne do nej zahladel. Ma pre teba pochopenie, vylievas si u nej svoje ubolene srdce a dusu. Ty si zistil ze ta chape, radi ti, podporuje ta a tak ju zacinas mat rad. Travis pravdepodobne s nou viac casu ako s inymi zenami a rovesnickami takze z tvojej strany je to nieco ako platonicka laska. A mozno si mal velmi dobry vztah s matko vlastnou a v tejto zene vidis nieco ako svoju druhu podobizen matky. Kedze je to vsak nie tvoja skutocna mama ale ina zena tak postupne k nej zacinas citit aj sexualnu pritazlivost. To vsetko neznamena ze sa ti pacia len starsie zeny. Len podla nej to tak chapes. Myslim ze ak by si travil viac casu o mladsimi zenami tak by si sa urcite zahladej aj do mladsej.

Rost

Páčia sa mi aj iné ale nemám nejaký problém s ostatnými.A je pravda že intelekt má a také ženy aj vyhľadávam, to ma nenapadlo ešte...

Rost

Nemyslím že by to bolo to źe podvedome vyhľadávam.Nemal som nijaké také problémy.Ani to že by sa o mňa mama nestarala alebo tak.Je to čisto sexuálne, vzťah necítim nijaký a popravde si ho ani neviem predstaviť jedine ten sexuálny.

Slobodna

A prečo píšeš, že sa ti páčia staršie ženy, keď je evidentné, že ťa priťahuje len jedna a konkrétna - tvoja psychologička. Tak aj 50 ročná žena môže vyzerať dobre a ak sa o seba stará, tak dokonca lepšie ako niektoré 20tky. Možno ťa priťahuje jej intelekt, veď to je presne to, čo inteligentné ženy priťahuje na starších mužoch. Tie menej inteligentné priťahujú peniaze :)
Skús sa s ňou o tom porozprávať. Ak si mal erekciu počas sedenia, tak si to myslím aj tak všimla :)

5.5 elsa

no muž psychológ by pre teba nebol od veci :D :D :D no že ťa priťahujú staršie ženy?je zúfalstvo? :D ,alebo mamu,ak máš nejaké problémy z detstva tak môže byť že podvedome vyhľadávaš mamu v staršej žene :)starostlivú a tak....,alebo chceš vyskúšať niečo nové...