Nepríjemné nutkanie na močenie

Príspevok v téme: Nepríjemné nutkanie na močenie
Lucik3

V Novembri minulého roka mi vyberali obličkový kameň, nechali mi tam mesiac zavedený stent..po jeho vybratí bolo všetko ok..
Asi po necelom mesiaci som začala mať problémy s nepríjemným nutkaním na močenie..urológ mi robil iba ultrazvuk a dal bez vyšetrenia moču biseptol ale ten mi nezabral..nakoniec sa mi robilo aj kultivačné vyšetrenie moču,ale výsledok bol dobrý..nakoniec som šla ku gynekologičke lebo som cítila aj čudné pocity v podbrušku akoby aj chlad vo vnútri a tiež aj na vnútornej strane stehien.. že vraj tam mám zápal, tak mi predpísala tabletky Macmirror..kým som ich brala to nutkanie sa zlepšilo, ale po dobratí sa to znova vrátilo..bola som za ňou znova, vraj je tam stále zápal tak mám prísť znova na odobratie výteru na kultivačné vyšetrenie..pýtala som sa aj na to nutkanie na močenie lebo to ma trápi najviac ale to vraj mám zájsť za urologom..ale ja som už z toho na nervy že si ma pohadzujú..veď ten mi nič nezistil..z čoho to môžem mať podľa vás? Nemôže to naozaj súvisieť aj z gynekol. hladiska ked tam mám nejaký zápal?Už sa to ťahá druhý mesiac a už nevládzem, veľmi je to nepríjemné..

Beriem brusnicový Uroval, bylinkové čaje..

hgxvb

je vpodstate jedno kde mas "zapal" , antibiotika by to mali vyliecit. posilnuj si imunitu kyselinou ascorbovou, zinkom