13 a strie?!

Príspevok v téme: 13 a strie?!
La personne

Dobrý deň, mam 13 rokov a na bruchu som si objavila tri veľmi výrazne strie. Určite viem ze sú to strie mama mi to potvrdila. Nechápem však preco sa objavili- nemam najlepšiu postavu mam pár kíl navyše ale tu istú váhu si držím uz asi 1-2 roky tak potom nechápem prečo strie vznikli az teraz. :( Rozhodla som sa teraz na jar trosku schudnúť nie len koli striam ale už som to plánovala aj pred tým. Bojím sa však co sa s tými striami diať... Existuje nejaký prípravok/ spôsob na ich odstránenie ? Prípadne Poprosím názov nejakého pripravku alebo pod. Veľmi pekne ďakujem za odpovede

pomocnica

Lucky 123- rýchlo si vyrástla. a hej olej ti nepomôže. Tu niekedy nepomôže nič. ale za skúšku nič nedáš iba peniaze. :D

0vecka

ten olej su zbytocne vyhodene peniaze... neda sa nim stream zabranit... inak imho je dost mozne ze tie strie mas uz dlhsie a nevsimmla sisi ich predtym... ja ma tiez na bicepsoch a ramenach a fsimol som si to asi az tak po 2-3 rokoch...

Lucky 123

Dobrý den, mam 13 let strií jsem si všimla asi před týdnem. Objevili se na bocích. Zatím nejsou hluboké a ani nějak viditelné ale mě vadí. Měřim 167 cm a važím 51kg. Nezdá se mi ale nějak že bych přibrala. Myslíte že když se budu poctivě krémovat tak že by strie mohly uplně zmizet? Předem děkuji za odpověd.

mariska7

Mne v tehotenstve veľmi dobre účinkoval Elasti-q je aj krém aj olej a účinkuje aj na už vzniknuté strie, mne pomohol so striami ktoré som už mala a nové strie sa mi už nevyhodili.

La perssone

Ďakujem veľmi pekne za rady určite si pôjdem kúpiť ten bio oil. A aj ked teda ako hovoríte strie zblednu, nebudú viditeľné až tak ze sa budem hanbiť nosiť plavky/ croptopy

ladyblack

Aha a az teraz vidim, pises, ze ich mas na bruchu. Lebo mne sa objavili vtedy z nicoho, ale na sedacej casti tela:D

ladyblack

Tie neodstranis, ale neboj sa. Mne sa tiez uz v 12 strie objavili, dost vyrazene. Ale nijak som to neriesila, hoci zhrozena som bola riadne. No casom mi vybledli tak ze teraz ich takmer vobec nevidno.