Bez buducnosti

Príspevok v téme: Bez buducnosti
lili35

Mám pocit, ze uz ma nic necaka. Lomcuje so mnou pocit samoty a ked sa ma niekto spyta, kde sa vidim o desat rokov alebo aj o tyzden, neviem. Nezvladam svoje emocie a kompenzujem ich slzami... kazdy den. Nalady sa mi menia rychlo ako cas na digitaklach. Mam po pisomnych maturach, pochybujem, ze zvladnem ustne aj ked kazdy naokolo tvrdi, ze ano. Nik neviem, co mam v hlave. Nechce sa mi ist na vysku aj ked mam najhorsiu strednu... bez moznosti uplatnenia sa v akejkolvek oblasti. Lepi sa na mna kopa chorob... Neviem, ci mam navstivit odbornika alebo len sediet a cakat kym sa to zlepsi.

_meno

Ahoj lili35

Napisala si toho habadej co nechces a vsetko sa ti splnilo.

Napis prosim ta co chces a splni sa ti aj to.

Ak chces kludne napis

Vela radosti prajem lili35

redka

dlhe sedenie statie asinezvladas ci? ani nejaka kancelarska praca? alebo nejaka telefonistka? cysty ake? predpoklad na diabetes este nie je diabetes... zacni robit nieco pre to, aby sa to nerozvinulo... mas net tak studuj... vela pri cukrovke robi strava... uprav ju tak aby si si nezhorsovala stav...

good one no to je teda skvela vyhliadka na buducnost... vyborne :)

redka

ja viem tazke dneska zohnat pracu, ale hovori sa... kto chce hlada sposoby a kto nie hlada dovody... niekde zacat musi... ci na brigade, ci niekde za pokladnou... ale nebude predsa v 19 tich hovorit o konci zivota.. teda o zivote bez buducnosti.. to je trochu odveci good one nemyslis???

redka

no z maturity sme mali vsetci bobky... a potom aj zo statnic.. a prezili sme a teraz sa nam to zda ako nic oproti dalsim tazkym veciam ktore este zivot prinesie.. proste clovek si to musi prezit...

ak na vysku ist nechces nemusis... mozes sa skusit zamestnat ci zmenit vzduch a ist vonku... si este mlada mas viac moznosti ako starsi ludia tak nezufaj...

ak sa mozem opytat, ake choroby sa na teba lepia?