Mat, ci nemat dieta?

Príspevok v téme: Mat, ci nemat dieta?
babaatko

Chcela by som nadviazat na temu mather o maternici. V poslednej dobe sa casto zamyslam, nad tym ci mat dieta. Partnera mam a aj byvanie. Ale, podla mna mat dieta je velmi drahe. Nakolko ja keby mam dieta nechcela by som, aby trpelo nedostatkom. Museli by sme predat 2 izbovy byt a kupit 3 izbovy. Tie stresy po narodeni baba, stale plac, nevyspanie sa, prebalovanie plienok. A to tehotenstvo, velke brucho, priberanie, vysiace prsia z kojenia atd. Peniaze do oblecenia, hraciek, 24 hodinova starostlivost. Ved staci chvilkova nepozornost, a moze byt uraz. A potom obdobie vzdoru, puberta atd. Deti mam rada, ale stoji toto za to? Momentalne si zijeme spolu cez 3 roky s drahym, v objati kukame po praci filmy, cez vikendy vstaneme z postele, ked sa nam chce, doma vzdy klud, prijemna atmosfera, ziaden rev, pistanie atd. Ked sa rozhodneme schulime sa k sebe a pospime si, vypneme telku a klud. A mame obaja cez 30. Napiste mi prosim, ci naozaj stoji za tie nervy, peniaze, nevyspanie atd. dieta? Opakujem deti milujem,.su krasne, a ten ich usmev, na 2-3 hodiny sa velmi rada postaram. Viem, ze vlastne je ovela viac, clovek ho miluje, ale aj tak...

lea666

ak mám povedať za seba a manžela...áno nám to stálo za to, tiež sme si žili ako v bavlnke do našej 35ky!!!/dovolenky, kariéra, prakticky každú sobotu v posteli alebo výlety atď, atď.. /s manželom sme rovesníci/ a potom bum!! prišlo prvé PLÁNOVANÉ dieťa a po 4 rokoch ďalšie, a nepoznáme krajší pocit, keď vidíme ako rastú, ako prospievajú, ako sa na nás úžasne-aj povahovo- podobajú...!!, fakt máme z toho dobrý pocit...

flegma

tak toto mi uz pride cisto sebecky dovod, takymto pristupom by si nemohla mat v podstate nic, ved aj o psa sa treba starat, o auto sa treba starat, atd atd