Vestkyna mi povedala hrozne veci

Príspevok v téme: Vestkyna mi povedala hrozne veci
lesnavila1

Je tu niekto komu povedala vestkyna zle veci? Mne povedala ze som bola prekliata vlastnou matkou este v bruchu a ze si nesiem zlu karmu z minuleho zivota. Moja aura je poskodena a su na mne nalepene cudzie negativne entity, nemam pozerat ludom do oci lebo vela z nich na mna prenasa negativnu energiu a tieto nanosy spolu s prekliatim sposobuju uzkosti a depresie. To tak v skratke. Uplne ma to rozhodilo. Dostala som od nej par rad aky caj si mam kupit, co mam odriekat a podobne ale na druhy den som radsej sla k jednej pani na ocistenie aury ta pani nie je vestkyna ale pracuje s anjelmi co mi je blizsie a aj ona povedala ze sa takym veci boji. K vestkyni uz radsej nechcem nikdy ist. Verite na tieto veci?

MultiLevel

Nechcem tu pritakavat dakej vestici....ale kedze poznam pripad muza, ktory bol este v brusku prekliaty vlastnym otcom, a co sa s nim tiahlo cely zivot....fuuu...su to zvlastne veci. Avsak, neviem sice ci ti vestica povedala aj cosi k veci, ale podla mna spravila na teba len bububu a dala chabu radu, nepozerat ludom do oci. Co je blbost podla mna. Mala ta naviest ako veci s matkou urovnat., ako si "ocistit" karmu. Musite si s maminou odpustit, dolezite je vediet preco ta matka prekliala....urcite mala na to svoje dovody, cim sa jej nezastavam samozrejme, ale mozno ti to pomoze lepsie pochopit jej konanie. Vestica je sice super, ale zabudla dodat, ze si mozes pomoct aj sama, ze stav v ktorom si nie je konecny :)

Kýčera

Lesnavila-ani si len nevieš predstaviť aká som ja chápajúca bytosť,ale nedokážem pochopiť to,že ak je človek"citlivej povahy",vyberie sa za veštkyňou.Ak je táto dobrá,dokáže presondovať dušu človeka až do morku kostí už na prvom sedení a niekedy lepšie ako psychiater.Pokiaľ viem ja,NEMÁ človeku povedať len to,kedy UMRIE.Ak príde za ňou osoba nepripravená, nezrelá,neschopná stráviť kritiku a vyvodiť správne závery,tak sa potom znesie na jej hlavu vlna kritiky.A mimochodom nesúdila som JA TEBA,ale TY MŇA/Žiadna trauma....NEVIEŠ ako sa cíti...,.../.Súhlasím s Tebou,že to súvisí \"od povahy\",ale ak s tou povahou pracuješ-teda pracuješ na sebe,už tú bolesť cítiš menšiu až sa postupne vytratí.Každý človek by mal na sebe pracovať,učiť sa prispôsobovať sa rôznym situáciám,rozširovať svoje obzory,na veku a pohlaví nezáleží,veď preto sme na svete,aby sme sa zdokonaľovali.Tá pani bola hypersenzitívna,neustále plakala a predstav si,že si sama prišla na to,že ak chce deti dochovať,musí sa SAMA ZMENIŤ,inak ju to položí a z jej deti sa stanú siroty.Ak tu niekto pýta radu,pomoc môže sa mu dostať všeličoho-výsmechu,irónie, zlomyselnosti,ale aj dobre mienených rád a musí byť prípravený aj na radu/názor/,kt. nemusí korešpondovať s tým,ČO BY CHCEL POČUŤ.

lesnavila1

NO2 rozumiem ti ani nevieš ako..tiež by som bola radšej keby som tam nešla ale snažím sa brať to tak že všetko zlé je na niečo dobré a aspoň som sa dozvedela že sa mám snažiť odpustiť lebo inak bude celý môj život prežitý v negatívnych emóciách ale to by mi asi povedal hocikto..

lesnavila1

Kýčera pochop, záleží od povahy človeka, nie každý sme rovnako citliví, nie každý je rovnako silný človek, niekoho položí smrť blízkeho niekto sa pasuje celý život s veľkými traumami, nesúď. Ja som si priznala, že mám problém odpustiť, ale ja nemôžem za to, ako citlivá som povaha, aká je moja podstata, niekto sa trápi celý život a niekto prejde každú bolesť, mávne rukou, povie si čo už asi to tak malo byť. Dokážeš to pochopiť? Neprišla som sem pre ľútosť, ty sa vo mne veľmi mýliš, ale už to uzatvorme. Museli by sme sa poznať osobne.

ľudia, čujte

MÁM TOHO DOSŤ!

Nebuďte tak zaujatí voči veštkyniam!

Veď predsa veštkyňa je žena, ktorá predpovedá budúcnosť. Predpovedá, teda vyslovuje predpoveď. Predpoveď je (1) domnienka alebo (2) výrok o budúcich udalostiach. (1) Domnienka je nepotvrdená mienka, dohad, predpoklad. (2) Výrok je vyjadrenie myšlienky, názoru slovami. Z toho vyplýva, že veštkyňa je obyčajná ženská, ktorej sa platí za vyjadrenie názoru, ktorý sa absolútne nemusí zakladať na pravde. Je to len subjektívny pohľad. Takže to, že slečna zaplatila 20 € za názor, je jej vec. Ja ti môj názor venujem. Venovať je dať zadarmo.

Kam sústredíš svoje myšlienky, tam budú sústredené. Vyje* sa na odriekanie a podobné koko*iny. Venuj sa svojím koníčkom, robote, priateľom a rodine - tej časti, s ktorou máš dobré vzťahy, aby si zase neskončila u dajakej "mienkotvornej". Nie si jediná, kto nemá dobré vzťahy s rodičmi, je nás milión a my nezaslepení ideme ďalej, žijeme si vlastným životom dakde v podnájme, pracujeme, venujeme sa vlastným záľubám, priateľom a na nešťastné veci kašleme a s rodinou sa stýkame - s tou časťou, s ktorou je nám hej.

Zlá nálada pramení aj zo zlého počasia, nedostatku pohybu, zlej stravy a pod. Daj si život do rovnováhy a za tých 20 € si radšej kúp niečo pekné na seba alebo si niekam vyraz von.

Inak ťa postihne pochmúrny život plný starostí, zla a blá, blá, blá... Rozhodni o svojom živote sama! Čus!

Kýčera

Lesnavila 1-musím Ťa sklamať,ale medzi traumou a TRAUMOU je VEĽKÝ ROZDIEL,tak ako medzi trestným činom,chorobou,...dokonca aj medzi rovnakým druhom rakoviny.To len vojny NIE SÚ SPRAVODLIVÉ a NESPRAVODLIVÉ,boli,sú a budú to vždy len VOJNY!K veštkyni Ťa nik neposielal,bolo to Tvoje rozhodnutie,Ty si sa chcela niečo dozvedieť,tak si sa dozvedela,ona Ťa k sebe nevolala.Každý máme slobodnú vôľu,rozhodujeme sa sami a následky svojich rozhodnutí musíme znášať tiež sami.Za tie nemôže ani suseda,ani veštkyňa,...ale každý SÁM.Predstav si,že aj ja som kedysi bola dieťa.A čože Ty už vieš o mne a iných,kt.sa Ti snažia pomôcť,ako žijú,čo majú za sebou,s čím sa dennodenne pasujú,...a napriek tomu si nájdu čas,aby Ti pomohli nájsť správnu cestu.Ak si chcela poľutovať,tak si na nesprávnej adrese,ak radu,poskytla som Ti ju a nebola som sama/AHINUK,.../ak nevieš,ako to máš vykonať,pomôžem Ti.Chorému máme pomôcť,ale nie ho ľutovať.A ak sa chceš uzdraviť,musíš odpustiť.BEZ ODPUSTENIA NIET UZDRAVENIA.TAK ČO CHCEŠ?Poznala som 80-ročnú prostú pani veriacu,kt. ako 15-ročná osirela,otec sa znova oženil a opustil ich,ona ako najstaršia sa musela postarať o súrodencov,babku,musela nechať školu a o pár rokov ju vydali.Dostala tyrana,kt. jej narobil kopec detí,znásilňoval ju,bil,nedával jesť,musela drieť ako kôň a on si vždy našiel nejakú zámieku na psychické i fyzické mučenie.Po 3 deťoch ju posielal na potraty,no ona neustúpila,zariadil aj psychiatriu,chcel ju tam umiestniť natrvalo,to sa mu nepodarilo a lekár mu pohrozil.Táto žena žila vo veľmi biednych podmienkach aj so svojimi deťmi,boli viacej bití ako sytí,museli tvrdo drieť-kosenie,zvážanie,mlátene,pílenie stromov,...a pritom všetci žili len v 1 izbietke,pri petrolejke.Keďže to bola mama mojej známej,tak som ich často navštevovala a pýtala sa panej,ako to všetko dokázala vydržať a chlapa nezabiť.Povedala,že ju pri zdravom rozume držala viera a deti.Každý deň sa modlila,aj za tyrana,a často to spomínala,bez náznaku zloby,nenávisti,...Tak som jej jedného dňa povedala,že je predsa kresťanka a modlí sa "Modlitbu Pána"-Otče náš,....ODPUSŤ nám NAŠE VINY,ako i my ODPÚŠŤAME svojim VINNÍKOM,...a ak sa doteraz s mužom nerozviedla alebo ho nezabila,je na čase,aby odpustila.A ONA pred smrťou ODPUSTILA.Je snáď Tvoja trauma rovnaká?Vždy sa nájdu ľudia,kt.sú na tom horšie ako my a keď si to uvedomime,bude sa nám ľahšie žiť a budeme vďační osudu za to,čo máme.

hanka9

Vestkyna ta velmi sikovne postvala proti tvojej vlastnej matke a naviac tvoju vlastnu matku este aj obvinila. Ma vestkyna na obvinenie tvojej matky dokazy? Nie nema a nikdy ich ani nebude mat. A ty hlupa si jej uverila a este jej das aj peniaze. Ach boze, aky su ludia naivni.Mala si jej dat poriadne zaucho a poriadny kop do riti a nie 20 €.

liberta25

ako mlada som bola tiez u par vestkyn. clovek im tak veri, az neskor si uvedomi, ze vlastne len kecaju vseobecne veci. vlastne to iste ako horoskopy. napr. tie necitam, iba dozadu, ze aku "pravdu" pisali. a na tom sa bavim. ale spat ku vestkyni. skoncila som uplne, ked mi nahuckala jedna, ze ma partner podvadza a ja som sa jej vtedy spytala, ci som podviedla ja jeho. lebo vsak ked vie o nom, vie aj o mne. no a sakra sa sekla. takze absolutne netreba na to vyhadzovat peniaze, dokonca ani zo zabavy..su to klamstva. tvoj zivot si ovplyvnujes sama.

lucia238

prosim ta, prezrad meno tej "vestkyne", mozno ti tu ini ludia co u nej boli povedia to iste, co povedala tebe. Dobre , ze si napisala, kolko od teba pytala za "pomoc" potom, co ti zistila. Chcela ta zmanipulovat cez tvoj strach,dobre vie, ze strach je najvacsi nepriatel cloveka, taki ludia daju cokolvek, aby dostali "pomoc". Touto sumou ti mozem na 100% povedat, ze tato "vestkyna" je obycajna darmozracka a podvodnicka, dufam, ze ti to je ponaucenim a uz nikdy k ziadnej nepojdes. Kazdy sme si strojcom svojho stastia, jednemu ide vsetko lahsie, druhy sa viac potrapi, ale len ty sama rozhodnes, co bude ako bude, nik iny, vestenie je podvod, ty ovplyvnujes buducnost. Teraz ona caka, ze ta dostatocne zmagorila a ty jej tych 250 eur das a co myslis, co bude, nic ine ako teraz, zazraky sa nedeju, len ty silou svojej mysle mozes vsetko zmenit, tak uplne zabudni nato, co ty povedala a sustred sa na pozitivne veci.