Ako mu to naznačiť?

Príspevok v téme: Ako mu to naznačiť?
49Kiks

Ahojte ,som s priateľom 2,5 roka,od začiatku vieme ze chceme byt spolu do konca života.ja mam 29 a on 33 .sem tam sme sa rozprávali o budúcnosti hlavne on niekedy pred polrokom ze ide kupovať prsteň ,jeden mii dokonca aj zmizol aby vedel veľkosť.no ale ja stale cakam a on nic,minule som sa o tom začala baviť ze uz by som aj chcela babo ,rodinu ,proste ze uz ma to nebavi raz uňho ,u mna sme rozletany ,prácu mame stabilnú ,bývať tiež vieme kde by sme chceli,,,len proste on nejako sa o tom nechce baviť ,povie mi len ze teraz nema náladu ,ze nabudúce sa o tom budeme rozprávať ,....no a stale nic.vztah nám funguje super ,vsetko je v najlepšom poriadku,len by som sa uz chela pohnúť niekam vpred ,predsa uz mame aj roky,neviem za čím on čaká ,....viete mi to niekto povedat?raz som si spravila z neho srandu a napisala mu ci si ma chce vziať?odpoved znela ze zlatik ja by som sa ta mal to opýtať ,,,,odpísala som mi ze ano a on srandicky ta berú????proste nechapem za čím čaká ????

sewie

ja by som sa trochu stiahla. pozri, on ma vsetko, komfort u maminky a frajerku ktoru vidi kedy chce...nema co kam posuvat, na co...vsetko je tak ako mu vyhovuje...ty s nim ocividne byt chces a cakas a cakas a on to vidi a nema sa kam ponahlat lebo proste tam si a budes a je si tebou isty...
rada-stretavaj sa s nim menej! zacni viac chodit s kamoskami, najdi si novy konicek, bud viac zaneprazdnena,...ked sa nechce rzparavt, ok, nemusi! ale bude ta vidiet menej! preco by on mal dostavat vsetko co chce, ale ty si odsuvana na druhu kolaj?! ukaz mu z nie je tvojim centrom vesmiru a ze dokazes (nie ze chces, ale dokazes!) zit aj bez neho... on si potom uvedomi ze ked ta chce vidat castejsie musi s tebou byvat a ze ked si chce byt isty ze bude jeho tak si ta musi vziat...Bacha! nehovorim o tom aby si mu prestal zdvihat telefony , alebo flirtovala mu pred ocami s inymi muzmi!!!nie nie nie! dufam ze sa chapeme:)

mmk

miesto penazi na svadbu setrite na spolocny bytik radsej tu akcnost co v sebe mas este lepsie vyuzi, zober bytik na hypoteku, ci spolocne alebo sama vezmi ked nebude chciet...to bude kukat chlap aka si zena! nie jemu na ramena hodit setku zodpovednost ja len rozmyslat ze presten nemam svadbu chcem. naozaj. hypoteku pre mladych este ty dostanes on uz asi ne, hybaj chytro vybavovat. toto je spolocne planovanie buducnosti

mmk

hlavne mu nic nenaznacuj muzom treba jasne lebo on nepocopi co ty chces a budes mat len otazniky dalsie. ale ja by som to nerobila na tvojom mieste...fakt je zvlastne, ze si si nepockala na neho. preco si sa ho to opytala? preco v nom nemas istotu? ved kolko parov sa ani nevezmu a co je na tom..dneska uz nie su predsudky ze nemanzelske dieta...svadba a veci okolo toho su len ceremonie, ano chce ti doniest prstienok, mozno sa dockas,len uz neplanuj sbadbu pred nim :) mozno sa aj so svojou rodinou chce poradit ty uz takto na neho ze BAF..naozaj si nemala, ale tak mozes dat ze to bola sranda a uz pst..pokial ho naozaj chces..ale precitaj si aj moj prispevok nizsie

DontWorry

A okrem toho, ze si ho vraj predbehla a nebude to prekvapenie ti este co povedal na to cele? Lebo on moze hovorit, ze ta uz chce poziadat o ruku, ale to su slova a skutek zatial utek

mmk

tvoj chlap si mysli: chces party v bielych satach a ukazovat prstienok a toto ta trapi, byt ty ta vydata a ten chlap sa ta asi zlakol podla mna..ale na tom nic neni ze chces mat svadbu a deti a prstienok....len on to este nechce...bud budes smutna ale nejak to prekusnes a pockas a mozno nedockas, alebo...dufam, ze som to neprehnala, chcem tym len to povedat, ze na on toto asi nechce a v tom sa vas pekny vztah rozchadza asi nemate rovnake sny..znasilnis ho k tomu on povoli nakoniec ostanes ty zla ze ved ty si toto vsetko chcela

49Kiks

No chce byt ,ale zatial sa mu asi zda ze ma este cas.....je typ chlapa ktoremu asi treba povedat rovno co chcem...dnes som mu to vsetko povedala na rovinu,tak sa zasmial a povedal že som ho predbehla a že už to nebude prekvapenie asi pre mna ked pride s prstenom......vysvetlila som mu že tu o prsten nejde ale len o to aby sme sa niekam pohli,,,,to je vsetko.hlavne som mu povedala to že je slobodny nech sa rozhodne ako chce,len nech mi to povie na rovinu co zamysla dalej,lebo si myslim že už mame dost rokov nato aby sme nieco zacali budovat ....

Nina.

som s priateľom 2,5 roka,od začiatku vieme ze chceme byt spolu do konca života. - Máš tam chybu - ty s ním chceš byť do konca života - on evidentne nie.

49Kiks

On asi este nevie co je zivot.doma navarene,vyprate požehlene byva u mamicky...proste all inclusive.....asi sa nechce vzdat toho zivota ma mna....ja už to neviem ako to mam brat ako z jeho strany zabavku? lebo tak mi to pripada,že chodime spolu ako 20 rocny za rucicky a pod......

vebe

No nic, skus sa spravit vzacna a zaroven si trvat na svojom. Napis mu, ze ked bude oddychnuty ci neunaveny, nech sa ozve. lebo toto mi pride hra na blbeho. Nie je mozne aby clovek vo veku 32 rokov co nema na starosti nic ine len seba bol stale len unaveny. To ako chce zit ked bude mat povedzme 50-60rokov, ked clovek citi unavu ovela viac a napriek tomu ludia ziju a vselico v tom veku zvladaju, aj riesit tazke veci co zivot prinasa