Ako mu to naznačiť?

Príspevok v téme: Ako mu to naznačiť?
49Kiks

Ahojte ,som s priateľom 2,5 roka,od začiatku vieme ze chceme byt spolu do konca života.ja mam 29 a on 33 .sem tam sme sa rozprávali o budúcnosti hlavne on niekedy pred polrokom ze ide kupovať prsteň ,jeden mii dokonca aj zmizol aby vedel veľkosť.no ale ja stale cakam a on nic,minule som sa o tom začala baviť ze uz by som aj chcela babo ,rodinu ,proste ze uz ma to nebavi raz uňho ,u mna sme rozletany ,prácu mame stabilnú ,bývať tiež vieme kde by sme chceli,,,len proste on nejako sa o tom nechce baviť ,povie mi len ze teraz nema náladu ,ze nabudúce sa o tom budeme rozprávať ,....no a stale nic.vztah nám funguje super ,vsetko je v najlepšom poriadku,len by som sa uz chela pohnúť niekam vpred ,predsa uz mame aj roky,neviem za čím on čaká ,....viete mi to niekto povedat?raz som si spravila z neho srandu a napisala mu ci si ma chce vziať?odpoved znela ze zlatik ja by som sa ta mal to opýtať ,,,,odpísala som mi ze ano a on srandicky ta berú????proste nechapem za čím čaká ????

49Kiks

No takže!!rozhovor ziaden,unaveny z prace,akurat ma vystiskal a povedal že chce so mnou ostat navzdy to bolo vsetko :/ mna už asi drbne s tych chlapov

kafe

kiks, tak namiesto pýtania a naznačovania mu JASNE a jednoducho oznám - Zlatík, ja večne s tebou chodiť nebudem. Chcem sa vydať a mať deti. Ak mi toto poskytnúť nevieš, nájdem si na to iného. Dobre? - A je vybavené. Ak chlapec zase strčí hlavu do piesku a NIČ, vieš na čom si. Nemárni s ním čas.

DontWorry

Drzim ti palce aby pripadny rozhovor dopadol dobre a bez hadky alebo akehokolvek sporu, lebo viem si predstavit ako to vie chlapa dostat do vyvrtky.
To o tom otehotneni je pravda, a niekedy ked pocuvam nazory okolia ako naco mat tak skoro dieta (v 24-25) sa mi postavia vlasy dupkom...lebo existuje tolko parov co sa roky s tym trapia, aby mali aspon jedno dietatko..

49Kiks

liberta25
vobec od neho nechcem presny termin svadby a hned dieta...len neviem proste,mam pocit že som už dost zrela na to aby som sa dokazala postarat o dieta manzela a pod.proste o rodinu...nebavi ma už ako som pisala chodenie za rucicky nemat poriadne domov spolocny raz sme tam raz tu :/
tu akcia ,tam akcia.....ved svaadbou sa to nekonci preboha...mam pocit že on sa toho boji,rodina dieta a pod...ale už ako tu niekto pisal mne idu roky,proste kazda vie kolko je teraz problemov s otehotnenim a pod....nechcem nic privolavat ale je to tak ,on si dieta može spravit aj v 50 je to jedno....nech troska pozera aj na mna že mne tikaju hodiny :/
o chvilu sa mame stretnut mam 100 chuti zasa otvorit tuto temu a som zvedava aka by zasa bola odpoved.....asi že nechce sa mi o tom bavit,alebo že co mi zasa sadlo na nos,že je to takto dobre ako to je a pod.musim najst sposob ako mu to razne povedat a nech mi da odpoved...už mam plne zuby chlapskych nalad,nebavme sa o tom,o tom.......

vebe

Uplne suhlasim s DontWorry. Kde su hranice ze dokedy treba na uboheho chlapa brat ohlady, lebo on je unaveny, on sa neciti na vazne rozhovory, on neviem co a neviem co.Pamtam si to velmi dobre, ale ako som napisala, ked to vsetko prislo, bol zrely aj na manzelstvo, aj na deti, vyborny otec. Ale ked som to otvorila, tak by si to nepripustil a keby som to tak nejak netlacila, zostal by slobodny a divny. Mna tlacila moja prirodzena tuzba, chcela som rodinu a dieta. A vysledok je ze oboje mam, aj on. Na tvojom mieste by som mu postavila jasne otazku a pockala by som si na jednoznacnu odpoved. Ono, vzdy su len dve moznosti, ano alebo nie, skoro nikdy neexistuje nieco medzi ano a nie. Ked nebude mat odpoved, tak by som na nu cakala a keby neprichadzala tak je to signal, ze je problem. Dospely clovek vo veku 32 rokov by mal vediet ze kam jeho zivot smeruje, kde a s kym sa vidi o povdezme o rok, o 5 rokov. Ked to nevie, tak je to len unik pred zodpovednostou a egoizmus, nic viac, zabaleny do frazy ze ja sa na to a to necitim, pockajme, ved si uzivajme a bla bla.

liberta25

Kiks, tak si to bud zle podala, alebo som jedina, co to pochopila inak. pretoze, teraz to vyznieva, ze ty vlastne ani nevies, ci s tebou rata, a to je, dievca, sakra velky problem. ja som to pochopila tak, ze ty od neho mamis presny termin svadby a deti.

DontWorry

49Kiks, ako ja neviem, ale ja tvoje pocity celkom chapem :D Nemyslim si, ze pytat sa je to spravne - ono to cloveka vie odradit. Ale narovinu povedat o co ide. Ze nech zaujme voci tomu postoj uz hocijaky..nevidim ine riesenie :P

49Kiks

bAbenky.... na ziaden prsten setrit nemusi,lebo nato ma aj keby nepracoval,po dalsie pracuje takže zaraba 3 krat viacej ako priemerny obcan ,ako ja :) a o com sa tu bavime??? o prsteni?? nechyba mi k tomu aby som sa posunula dalej....je to len formalita...len tolko k tomu......ja ho nenutim este raz ,netlacim do nicoho...on sa rozprava vtedy ked je pripity na nejakej akcii a smeje sa stoho že si to nevie predstavit,raz povie že ano a raz ze nevie si to predstavit a smiech :) a ked je triezvy opat nic žiaden skutek....a urcite donho nehustim...poznam kamosky co husia kazdy den a nie raz za mesiac a pol ako ja

DontWorry

Tak ja by som chlapa bez nazoru a pohladu na buducnost a ktory by mi hovoril stale ze "neviem", "nechcem sa o tom bavit" ...mat nechcela. To ako teraz mam cakat kedy zacne vediet? Ma 33 rokov, dospely zrely chlap, argument ze chudak nevie je vo vztahu dost chaby. Myslim, ze je uplne normalne od vztahu ocakavat nieco viac nie len vodenie sa za ruky a hlavne ak obaja partneri su citovo vyrovnani jedinci a vedia co chcu