Zvracanie, bolest zaludka, nechutenstvo, reflux

Príspevok v téme: Zvracanie, bolest zaludka, nechutenstvo, reflux
brusko

zdravim...v nedelu vecer sme popijali vinko. od 19.do 23.hodiny som mohla vypit mozno 7 dcl. O dve hodiny na to som sa zobudila na mravcenie v sanke, letela som na zachod, vyvracala som vino. vypila som vodu, ze nech vyjde vsetko a mozem v klude spat. ale takto som este v priebehu noci letela 4x vracala vodu. vypila a hned vyvracala...pokracovalo do rana. tak uz som vodu nepila, mam silne bolesti v zaludku bez prestavky, boli aj na dotyk, nechutenstvo, ppri zobnuti maleho mnozstva potravy mam reflux, pri vacsom mnozstve tekutin takisto. moze to byt z vina? dakujem

redka

mne to zvyklo prejst same... len nezatazuj zaludok tazkymi jedlami... a samozrejme ziaden alkohol... ak to neprejde do tyzdna alebo do piatku, tak v piatok uz chod k lekarovi... ak by sa to este zhorsovalo, tak aj skor...

brusko

redka, diky tak vyskusam, rozmyslala som aj nad lekarom, ale asi este vydrzim...vacsinou ma ti lekari len viac pokazia..

redka

ale zasa... mozes mat aj pravy opak... netravi ti... mozno daj par dni nejaku dietku... nenut sa do jedenia... mne sa to tiez niekedy stavalo, ked som to prehnala.... ako keby sa zastavilo travenie... clovek by povedal, ze ma prekysleny zaludok, ale asi to bude prave naopak... alkohol poskodil, podrazdil bunky zaludka a ten mozno prve naopak netvori tolko traviacich stiav ako treba a potrava namiesto rozkladania sa hnije, vytvara plyny, tie sposobuju vracanie sa potravy smerom nahor.... cize moze to byt aj opacny problem a neviem ci ta bystrinka ti este viac nezneutralizuje uz aj tak slabu kyselinu.... no tazko povedat.... nejaku dietku si nasad... su aj specialne mineralne vody ako bilinska kyselka a pod... niektore su na zaludok... skus pozriet v potravinach...

brusko

pred cca tyzdnom som mala kebab zo stanku tak som sa lakla ci som volaku salmonelu nedostala, jest mi nechuti nafuknute brucho mam uplne na prasknutie pocit plnosti a to som nic nejedla druhy den..bolest zaludka vkuse..skusim tiú bystrinku teda

redka

moze... asi mas prekysleny zaludok.... skus si kupit aspon take tie sumienky mineral, iskra, samaritan ci bystrinka... mohlo by pomoct... par dni to asi este potrva a potom bude dobre... nabuduce to vinko aspon zapijaj vodou poriadne...