Imunita

miruska01

kyslikakusok - zalezi od toho ako ho budes brat a ci len preventivne alebo pri akutnych problemoch, jednoznacne sa neda povedat ako dlho ti vydrzi

infantilna

baleni je viacero teda ak sa pytas na profizym. Co som videla tak je aj 60 kusove balenie ale aj 180 :) U nas sa osvedcil po operacii lakta, ked dcera preskakovala drevo na chalupe a tak nestastne padla, ze sa jej kost nejako roztriestila. A po operacii sme jej ho nasadili a zotavila sa celkom rychlo a teraz ho uz vsetci traja berieme na imunitu, predsa to pocasie teraz je take zradne.

leila..

Vit.C v tabletkovej forme, či v kapsliach je rovnako účinný v potrebnej dávke,samozrejme nedáš do tela takú extra vysokú dávku, no cenovo si to clovek moze dovolit. Samozrejme co lekari nespominaju, ze c-čko je potrebne na tvorbu kolagenu, tým pádom hlavne od toho závisi zdravie žíl,dasien(krvacavost, afty,paradontoza), zubov, kosti, chrupaviek, kože.
"Odporucana denna dávka" 60mg!nas ochrani pred konecným stadiom skorbutu( na co zomierali kedysi namorníci).
Avsak priznaky, ktore su nasledkom nedostatku tohto vitaminu, lekari poznaju ako choroby. Na to su "odbornici"- ktori nas roky rokuce "liecia", cize predpisuju rôzne lieky.
Samozrejme ostatne vitaminy su rovnako cenne, kedze sa navzajom doplnaju.

cčko

leila - Ja osobne som rozmýšľal nad vitamínom C v injekčnej forme,lenže tie ceny sú úplne nehorázne a môže si to dovoliť len človek, čo na to má peniaze, nie taký,čo žije z 500 eur, je to drahé.

leila..

Baby, hovorí Vám niečo vitamín C? Je to alfa a omega na podporu imunity. Na 1 kg váhy 30-50mg, to je minimum na každý deň.
V roku 1937 Dr.Albert Szent-Györgyi dostal Nobelovu cenu, ako prvý izoloval vit.C z papriky. Podla neho by vit. C mal byť v každej domácnosti medzi potravinami, on sám užíval pár gramov denne.
Skúste vyhladať na nete: Peter Tuhársky: Vitamín C a megaskorbická liečba-zabudnutý poklad...

Angelicka

ja ho kupujem za 27 euro :-) je to velmi dobra cena za takyto produkt si myslim.. predtym co som chcela zacat brat tak ten by ma stal az okolo 100 euro a to sa mi zdalo uz naozaj vela