Kvalitný zubár

Príspevok v téme: Kvalitný zubár
compostela

zdravím, chcem sa opýtať či tu niekto nepozná alebo či nemáte nejaké skúsenosti s nejakým kvalitným zubárom na svk alebo v čechách...mám jeden problém a to sú moje zuby ...mám genetickú poruchu a zubári v mojom okolí sa do toho púšťať nejdú odporučili mi si nájsť niekoho kto by do toho šiel...potrebujem to súrne ..ĎAKUJEM

martina.d

Didušš - skusala si sa kontaktovat aj na sukromnych zubarov? Oni ta tiez odmietli vysetrit a spravit potrebne zakroky nato aby ti opravili pokazene zuby?

kaslia

patrisaa
áno to máš pravdu že teraz už takéto služby a ochotu nie všade nájdeš! Za dentálnu hygienu sa u nich koľko platí? Aké zákroky robili tvojej mamine?

Didušš

Ako písala aj zakladateľka témy že má genetickú poruchu zo zubami tak trpím tým istým:-( Už som z toho zúfala že zubári sa všetkého boja a nechcú sa do mojich zubov pustiť. Vedeli by ste poradiť stomatológa ktorý sa nebojí a dal by sa na to? Ďakujem

patrisaa

kaslia: isla som tam preto, lebo tam zacala aj moja mamina chodit a jej sa ich pristup pacil, ochota, porozumenie to teraz nie vsade najdes. Preto som sa rozhodla ze tam budem chodit aj ja a zatial mi robili len dentalnu hygienu. Ale mojej mamine uz viacej zakrokov robili

Lussiynka

Presne Lenda64 ako si napísala, to sú nehorázne sumy, to by som pomaly polovicu výplaty zaplatila len za zuby a to si dovoliť nemôžem:/ Keď chodím na slovensko tak na východ, tam mám celú rodinu

Kesic

Oto96 no vidis, ja som ti to hovoril! Ked byvas v Trebisove to by si nemal daleko ani dochadzat. Vsak raz za cas si myslim ze by sa to aj vyplatilo. Tu by si menej zaplatil v klinike a dal za cestu a inde by si viac zaplatil za osetrenie, no nie?

Lenda64

Lussiynka

To sa ti ale že vôbec nečudujem že v anglicku si zubára dovoliť nemôžeš, však celkovo v zahraničí si pýtajú iné pálky za ošetrenie zubov:/ Keď chodíš na Slovensko, tak kde? Kde máš rodinu?

Lussiynka

Môj problém je trošku komplikovaný. Žijem v Londýne už druhý rok. Mala som zubára na Slovensku lenže on už skončil a ja by som potrebovala aby ste mi poradili nejakého dobrého zubára. V anglicku si nemôžem dovoliť chodiť k zubárovi lebo by som sa nedoplatila, preto budem radšej dochádzať na Slovensko keď budem mať nejaký problém. Viete mi poradiť?

Oto96

Kesic

Vsak som aj zacal a veru som zistil ze co si mi pisal ty, tak ta este patri medzi tie lacnejsie. Niektore kliniky si davaju riadne ceny, bol som v soku, vedel som ze to je drahe ale ze az tak:/ Byvam v Trebisove

kaslia

patrisaa
Hej, jasné poznám keďže som tiež z Košíc:-)Vlastne prečo si začala chodiť práve na túto kliniku k stomatológovi? Čo ti aké zákroky robili? Prepáč, že odpisujem až teraz, ale bola som na mesiac mimo SR