Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?

Príspevok v téme: Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?
milan --pomozte

prosim o radu...priatelka ma urobila rukou...ejakulat mi vytiekol na ruku...no ja som tu ruku vyutieral. potom som rukou robil ju. nemohlo na ruke(dlani) ostat troska ejakulatu?(napr. v oblasti nechtov)? nemohol som ho zaniestd posvy ked som ju potom ja robil(drazdil som jej klitorys masirovanim tou rukou-aj ked sa nakoniec neurobila)----cital som ze sa semeno moze vmasirovat do posvy takze neviem teraz --uz jej 7 dni meska.....a to nezvykne a ja som prestraseny---prosim o radu ..Dakujem

milan --pomozte

sestricka ju objednala na sono, a pokial bude nejaky problem pojde na vysetrenie........ide o to , ze na vysetrenie u doktorky by mohla ist az na buduci tyzden , lebo teraz je vela pacientov objednanych...........

anka

Kiri, na sono sa chodí aj v rámci bežnej lekárskej prehliadky. Kým som mala lekára v BB, mal priamo v ambulancii sono a pri preventívnej prehliadke mi vždy kukol aj sono. Takže tam nechodia len tehotné...

kiri

Ahoj, Milan, tak ako? Mna, ked bolia vajecniky, tak viem, ze je to znakom toho, ze za 7 dni dostanem. Ak je nachladnuta, tak si este na tu periodu pockate, telo ma totiz zvlastne obranne reakcie. Nie som si ista, ci je hned treba chodit na sono, je to kopec casu, tiez by som najpr odporucala baby test. A ako to, ze uz vo stvrtok ide na sono? To znamena, ze bola u doktorky a ta jej povedala, ze je tehotna, inak sa na sono neposiela, pokial viem. Ak si doktorka nie je po vysetreni ista, ci ide o tehotenstvo, robi priamo v ambulancii chemicky test. na sono chodia iba tehotne, Milan, alebo holky, co malu podozrenie na nejaku anomaliu, napr. polyp na krcku maternice atd. Ak ide Tvoja holka vo stvrtok este len k doktorke, tak to nejde na sono....
Napis, ako to zatial je.

milan --pomozte

STVRTOK ide na sono.....uvidime.........vtedy sa vsetko vyjasni.mna len stve ze nie je bezne ze jej meska uz 12 dni.....a nikdy nezvykla meskat.....a neberie ani ziadnu antikoncepciu ani antibiotika..... --vravi ze ju bolia vajecniky a pocituje castejsiu poterbu mocit,........ je to priznak tehotenstva ci nejaka choroba?? ---uz aby bol stvrok...nech je vsetko v pohode...pan Boh nam pomahaj.... DAKUJEM vsetkym co sa snazia pomoct,,,,POTREBUJEM TO

nina30

Nechápem prečo sa stresujete a nekúpite si niekde baby test.Veď už ich predávajú aj v hociktorej drogerii. radšej budete v nervoch ako si to overiť. Nabudúce používajte kondom. Asi máte ešte dosť málo rokov, tak odporúčam ten kondóm.

snehulienka

Počúvaj jacguelin ty už vieš skutočne pridať, to nemáš sprostejší názor?Veď ak sa ten chlapčisko stresuje tak mu nepomôžu tvoje pripomienky.Milan po prečítaní príspevkov so všetkými súhlasím a je skutočne malá pravdepodobnosť, že by bola tvoja priateľka tehotné a ak je prechladnutá, môže jej preto meškať. Napíš keď to bude v pohode!

jacquelin

no moja kamaratka ked bola tehotna tak chodil casto na zachod.. a ty sa nicoho neboj ona mozn mala ineho a ten by sa mal bat.. prepac, len pisem co myslim..ale nieze to teraz zacnes brat ze ta urcite podjebala!!

milan --pomozte

Viete, ale trapi ma, ze uz jej to meska 12-ty den a ani sa nestresujeme. hovori, ze ju bolia vajecniky a chodi casto mocit...mozno ich ma nachladene ...maju aj teoreticky nachladene vajecniky vplyv na meskanie menstruacie?