Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?

Príspevok v téme: Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?
milan --pomozte

prosim o radu...priatelka ma urobila rukou...ejakulat mi vytiekol na ruku...no ja som tu ruku vyutieral. potom som rukou robil ju. nemohlo na ruke(dlani) ostat troska ejakulatu?(napr. v oblasti nechtov)? nemohol som ho zaniestd posvy ked som ju potom ja robil(drazdil som jej klitorys masirovanim tou rukou-aj ked sa nakoniec neurobila)----cital som ze sa semeno moze vmasirovat do posvy takze neviem teraz --uz jej 7 dni meska.....a to nezvykne a ja som prestraseny---prosim o radu ..Dakujem

Lenush

niet sa coho bat, smermie nemaju taku dlhu zivotnost :) a neprezili by na tvojej ruke.. fakt sa niet coho obavat. kramy mozu meskat z roznych pricin.. stres, vycerpanost, sport, dokonca aj prichadzajuce leto

elablue

Milan nestresuj ako som uz pisala tak nam sa stalo to iste a dnes som to po osmych dnoch konecne dostala.Cim viac sa bude stresovat tak tym viac jej bude meskat.Nebol si vobec dnu tak sa neboj.My sme dokonca raz urobili taku vec ze sa mi obtieral penisom o posvu a aj tak sa nic nestalo lebo uz preslo par mesiacov a nesom tehotna ta neboj sa to neni len tak lahke otehotniet.

kiri

...jasne ze nie je tehotna. Ked si rukou nebol dnu, nie je. to je sanca 1:10 000 000, alebo aj viac. To sa teraz obaja strasne stresujete a ona sa pozoruje, ci nieco neciti a bla bla bla. No a znamou pravdou je, ze ked sa takto vnutorne neurotizujete, tak to moze trvat este dalsich 7 dni, kym dostane...mne sa to stalo 2x v zivote. Kupila som si baby test v lekarni, spravila, vysiel negativny, bola som kludna a do
3-5 dni som dostala. Takze sa ukludnite. Alebo si kupte za kilo tehotensky test a mate po tajomstve. good luck

elablue

Milan tak neviem ako to bolo u vas ale mne dnu urcite nevosiel tak ako moze holka otehotniet ked sa jej to nedostalo do posvy ale maximalne len na povrch.Ja si myslim ze riziko by bolo keby si ju palcoval ale ked si drazdil len klitoris tak podla mna sa nemas preco bat.

milan --pomozte

ze preco sme nepouzili postinor? lebo by mi ani nenapadlo ze by mohla otehotniet takymto sposobom,sam tomu neverim.. aj ked je tam sanca 1 ku 1000...no sanca tu je .zacal som mysliet na to az ked mi oznamila ze jej uz tyzden meskaju kramy a tie jej meskat nezvyknu

milan --pomozte

hej ale cital som ze sa to tam moze vmasirovat.......bol to len kruzivy pohyb po klitoryse ale bojim sa toho ale...

elablue

Miso sak oni nesexovali len sa robili rukou.Inak toto sa stalo aj nam a tiez mi uz tyzden meska :-( ale tak nezda sa mi ze by som mohla otehotniet ked sa dotykal len klitorisu a nedal mi prsty aj dnu.