Prsia - co s nimi

Príspevok v téme: Prsia - co s nimi
patinka19101

Dobry vecer, moje prsia sa rozlievaju ked si lahnem na bok, ano viem gravitacia posoby na vsetko, ale moje poprsie je uplne "zdeformovane" ked lezim na boku cele preliate na jednu stranu, velkost C, takze sa mi ma co prelievat, a uprimne to vobec nieje pekne :(

Prosim nemate nejake rady/napady ako to zmiernit, snazim sa cvicit aby sa to zmiernilo, no nejako nepomaha :(

Taktiez sa bojim lezat na boku, ze mi zacnu prsia ovysat skor alebo ze sa mi urobia strie (predsta sa ta koza natahuje).

prso

Daj si ich zmensit a mas po probleme. Si predstav ze ked budes tehotna a neskor stara tak ti budu riadne ovisat. Nic pekne..

patinka19101

xem- ale mne to prijde nechutné, myslíž že sa to páči aspoň väčšine mužov ? Moje su celkovo také mäkké, skákajuce.. :D Nie nemám priateľa uhádol si :D

Idylka- no to viem, čim menšie tym menej pôsobi gravitácia, no mne sa z prs neda schudnuť len tak ľahko

Raz z kamoškou trošku dávnejšie sme boli pri sebe nahé (som na mužov :D ) A keď som ležala smiala sa mi že sa mi rozlievaju prsia, ona ma o dosť menšie takže preto jej to prišlo také smiešne, ale bolo to dosť nepríjemné.. Od vtedy sa snažím vyhybať ľuďom z dohľadu keď ležím a je mi vidieť do výstrihu :D

[zruseny37]

Prsia sú z veľkej časti tvorené tukom, čiže gravitácia nepustí. Čím väčšie prsia, tým viac sú také naliate. Čiže čím menšie, tým by mali pôsobiť pevnejšie, ale pozor, ak si pevnejšia a rapídne schudneš, tak to môže mať opačný efekt. Možno by pomohlo cvičenie, ale nečakaj zázraky.

xem

podľa mňa nemáš frajera ..
mal som priateľku čo má D tiež sa jej má čo "rozlievať" ale tak čo s tým narobíš jedine dlhodobým cvičením ale tak ja som jej vždy povedal že sa mi páčia a hral som sa s nimi ptm to tak neriešila keď videla moju reakciu už len keď sa prezliekala tak sa mi začal stavať ..

proste si nájdi niekoho kto ti ich podrží ;)