Muž rak skúsenosti, povaha, vzťah

verutak

raci su hlavne strasne precitliveli, pocuju aj to, co nikto nepovedal. a strasne domyslavi, vsetko to vyviera z toho ich komplexu menejcennosti. a ocakavaju od okolia, ze vie citat ich myslienky. ale to bezni ludia nedokazu :-)

neviemktosom

verutak

Fíha, tak to si nás riadne zakopal pod zem :D Až taká zlá by som nemala byť :) a ty si aké znamenie, že nemáš dobré skúsenosti s rakom?

A zakladateľ: ty si aké znamenie? :)

verutak

s rakom sa da priatelit, nejaky cas chodit, ale zivot s nim - zvlast ak ma trvat viac rokov - to su galeje. musis sa naucit ustupovat aj v takej situacii, ked je nad slnko jasne, ze chyba je na strane raka. ak to neurobis, rak bude zurit a to sa ti nevyplati. vie byt mstivy, zakerny, necakaj ze ti povie pravdu. hovori to, co sa mu hodi do karat. vie naramne a presvedcivo klamat - teda spociatku, ked ho prekuknes, zacne ta nenavidiet.

verutak

ano, su to strasni manipulatori, citovi vydieraci, nedotklivi naladovi bastardi. je s nimi strasny zivot, viem o com hovorim. keby som v minulosti vedela co viem teraz, rakovi by som sa vyhla velkym oblukom. mmohi maju aj strasny komplex menejcennosti, preto si nikdy nepriznaju chybu. vinu ma vzdy ten druhy. tvaria sa ako vsevedkovia, vsetkemu rozumeju, vsade boli, vsetko vedia najlepsie. vzdy sa hadaju, ze oni maju pravdu. poznam troch rakov, ktori su trikrat rozvedeni. rak je diagnoza sama osebe.

neviemktosom

Ahoj, ja som žena - rak a mám priateľa, kt. má ten ascendent v rakovi (niekto to minule písal a som to vypočítala). Je to pravda, je to decko :D ale také milé a zlaté, ľahko sa urazí a väčšinou musí byť, tak ako on povie, je manipulatívny, žiarlivý, ale skrýva to. Vie sa ľahko zamilovať a naviazať na druhú osobu. Ale inak v pohode človek, aj povtipkuješ, pokecáš, dá sa povedať, že aj dôverný typ človeka. Ale skrýva ti svoje vnútro, lebo má strach, že sa môže sklamať.