Nahle zmena videnia, rozmazane, divne, neostre videnie a bolest hlavy

Príspevok v téme: Nahle zmena videnia, rozmazane, divne, neostre videnie a bolest hlavy
Tom56565

Z nicoho nic som stratil schopnost sustredeneho videnia, citim sa ako keby som uzil ejaku drogu, nemozes sa sustredit, ako keby vsetko okolomna mizlo/pohybovalo sa, neviem to ani opisat ... Pomaly sa to zhorsuje a zacina aj bolest hlavy ... Jedina nezvycajna vec ktoru som jedol bolo mandlove mlieko pred necelou hodinou a potom som mal len kuracie prsia. Zatial som zobral len ibuprofen od bolesti hlavy.

Tom56565

Tak mŕtvica to dúfam nieje, mam 17 rokov, skôr to vyzerá na migrénu ... Už videnie je lepšie ale už ma boli hlava a pod ... Telo ovládam dobre, hovorím normálne, ovládam obe končatiny až na zrak .. Takze asi migréna s aurou

Kontrol0r

Nie je to nejaké kozmické žiarenie? tento problém mám aj ja a dostal som pred 3 dňami migrénu a stále trvá. Presne tak ak sa na niečo zameriam tak do okolo je nejasné divné. Roztrasené videnie ako keby. A hlava ide prsknúť.

Kýčera

Urob si test,či sa nejedná náhodou o cievnu mozgovú príhodu,ak áno-volaj RZP,ale aj ak sa Ti stav zhoršuje.Ibuprofén nebola dobrá voľba.