Reverz z nemocnice

xirenka1

Nie mna nik neprinutil.isla som dobrovolne.a nie nebola som na psychine ale na pozorovani zo spankom nakolko ma vecer zadusa...ale 16-teho si mam prist po pristroj na dychanie.bola som tam 7 dni ale nic so mnou nerobili,takze to spat som mohla aj doma...a ano v prepustacke je pisane ze na vlastne naliehanie ma prepustili skor domou do domacej liecby...co uz.dakujem vam za rady.pekny den

mam56

A na čo si tam išla, keď chceš ísť domov? Ak ťa prinútili, aby si tam išla, tak ťa domov nepustia.
Však už len vydrž tých pár dni, aj tam sú ľudia, sú viac pokorní než tí, čo sú vonku.
Ja som s nimi spokojný. Dali mi Depakine a som ok. Ja mám šialenú mániu. Dokážem študovať aj od rána do večera. Nepredstaviteľné.

xirenka1

Dobre a ked primarke zajttra na velkej vizite poviem ze mi je dobre...vlastne uz asi 6 dni po sebe a poprosila by som ju ci ma mozu uz pustit a bude suhlasit tak ten reverz mi tam snad nenspise ked ma pusti ona ze? Ci ako?dakujem za rady :)

xirenka1

A ked jej zajtra poviem ze sa citim lepsie kazdy den a povie ze ma prepusti dajme tomu zajtra pozajtra tak hadam tam nenapise ten reverz ci ako ? Alebo ze nespolupracujem atd...

N-ika

Irenka, napisu ti to do spravy a ked pojdes na prehodnotenie ID tak budu na to prihliadat, pre nich to znamena ze odmietas liecbu a mozes prist o ID