Ako nájsť polovičku?

Príspevok v téme: Ako nájsť polovičku?
som_sám

Ahojte,

potreboval by som poradiť ohľadom pomoci ako si nájsť partnerku. Vec sa má takto, že pokiaľ som študoval, tak ma to síce trápilo, ale nejak som sa tým nezaťažoval. Teraz mi to začína všetko dochádzať o čo všetko som prišiel a mám pocit, že už som zmeškal svoj vlak. Problém je o to horší, že nemám veľmi rád diskotéky a rôzne podujatia ako festivaly a podobne, čiže tadiaľ to cesta nevedie. Bohužiaľ ani moje koníčky či záľuby sú mimo spoločnosti. Taktiež som skúšal aj rôzne zoznamky, no bez úspechu. Ostáva mi dúfať, že možno v budúcej práci niekoho stretnem, ale aj to je otázne, nakoľko je charakteru, kde sa vyskytuje len mužskí kolektív.

Podarilo sa niekomu uniknúť z takto začarovaného kruhu?

michal555

Ale kolko zien sa na tie nedobytne pevnosti hra. Staci ze vystudovala vysoku skolu, bola v zahranici par mesiacov, nasla si trochu lepsie platenu pracu a citi sa taka sebavedoma a nezavisla ze to je az nechutne.

A vela chlapov cvici a sportuje lebo inak by im testosteron vytekal aj cez usi. Niekto cvici, niekto okopava zahradu, niekto je v praci od nevidim do nevidim a niekto pije. :D

miki26

Slobodná, pusinku ti posielam no tak. Nehnevaj sa, že som ťa takto odhalil :D

Áno to je pravda, muži to robia hlavne kvôli sebe, ale ženy namýšľajú si väčšinou, že je to kvôli ním :) Veď koniec koncov aj s tými šminkami to je tak u žien, že gebria sa preto, aby sa páčili mužom, ale kvôli sebe. Pomáha im to :)

Väčšinu mužov proste šport baví, tiež nedokážem si neísť zaplávať do bazéna 2x za týždeň, či zahrať si futbal 2x za týždeň v hale večer. Je to proste predstava môjho obľúbeného týždňa.

Takisto ako ženy sa baví hodiny gebriť pred zrkadlom, či nakupovať si pekné kúsky oblečenia.

Nech je to tak či tak. Nakoniec chlap či žena dokážu tú snahu oceniť a povzbudiť.

Slobodna

Ale mne je uplne u ritky, co si o mne ty alebo ludia odtialto myslia, aj to si si uz za tu chvilu mohol zmapovat ;)

Minule som zachytila informaciu, ze preco si muzi vlastne myslia, ze sa vacsine zien pacia svalnati muzi, ked tomu tak vobec nie je :) Ze preco ti muzi vlastne tolko cvicia, no lebo oni sa nechcu pacit nam, ale sami sebe :)
To mas asi to iste mikinko, ako bolestnu info, ze nie kazda zena po tebe ide.

miki26

Slobodná, zatĺkať a vymýšľať si nemusíš hihi. My ťa už máme zmapovanú tu :)

@idylka súhlas, dnes to nie je už len o vzhľade. Napr. po boku aj pekných žien vidno takých 120 kilových mackov, že až. Poznám napr. susedu, ktorá v mladosti vyhľadávala takých pomerne pekných, zaujímavých chlapov a napokon sa vydala v 26 rokoch za macka dlhoročného kamaráta, čo jazdieva s TIR. Čiže aj prekvapenia sa môžu stávať, no prekvapil macko tirakista. Hoci vyzerajú stále pri sebe skôr ako kamaráti a nie manželia. Neviem si pomôcť. :D Oproti tomu, aká bola krásne rozžiarená, vysmiatá kedysi a ako vyzerá to teraz tak sa nedá to porovnávať. Videl som podobne viac takýchto žien. Koniec koncov stačí sa prejsť občas aj po ulici a vidíš, že všetko nie je len čierne resp. ani biele.
Ženy môžu byť byť aj s mackami spokojné nieto s priemernými, pokiaľ im majú čo dať. Na niektorých ženách je to aj vidno. Na iných zase menej tak čo už.

[zruseny37]

Hrať sa na nedobytnú je blbosť. Ak to nerobím a jeho to má odlákať, tak má smolu a nebude ma mať. Falošná na začiatku, falošná aj počas vzťahu, no nie? Ďakujem, neprosím.

Podľa každého je krásne niečo iné, ale sú dané také tie všeobecné typy ľudí, ktoré väčšina obdivuje. Mne sa presne tie typy nepáčia. Takí tí chlapci cez kopirák - účes podľa najnovšej módy, oblečenie a všetko. To budú tí krásni a silní podľa chlap4852. A pre mňa pekný - môj typ, ak ma iným ako vzhľadom nepriťahuje, tak to, samozrejme, nemá význam.

liberta25

ale zas ani sediet doma a cakat na princa, nasledne sa hrat na nedobytnu pevnost a este si nahovarat, ze vzhlad nie je dolezity, ani tam tudy cesta nevedie. ako idylka napisala: fyzicko - psychicke prepojenie. a hlavne to chce pohodu a nie stresy, ze je clovek sam. to tak strasne krici z tych ludi, ze su nespokojni so svojim zivotom..

[zruseny37]

chlap4852, naše rady vyplývajú z našich skúseností. Určite vieme lepšie, čo na nás zaberá, než ty. Podstatné je všetko, samotný vzhľad sa izolovať nedá. To by sme zle skončili... Úplne najdôležitejšie je, aby si tí dvaja mali čo povedať a ťahalo ich to k sebe. Fyzicko-psychické prepojenie, ktoré sa dá vycítiť. Čo z toho, že je chlap krásny a silný, ak ma ničím iným nezaujíma?