Tehotna??? Pomoc

Príspevok v téme: Tehotna??? Pomoc
klarince

uteste ma nejak...menzes stale nemam...nikdy nemam presny menzes, ale 15 dni mi zatial asi ani nemeskal. Proste-par dni po poslednej menstruacii som sa milovala s priatelom. Vzdy pouzivame ochranu, aj vtedy sme pouzili. Akurat, co cert nechcel, ked ho vytiahol, bolo cosi na kondome, len sme nevedeli rozoznat, ci to je sekret zo mna, alebo z priatela. Bolo toho fakt malicko. Ale skonstatovali sme, ze skor zo mna...po dalsie, priatel to nikdy neurobi do mna, az vonku. Takze myslim, ze sanca na otehotnenie miziva ak nie nulova. LENZE meska mi menzes, tyzden mam pocity akoby mal prist a nic...vela som mocila ale to uz prestalo...Zase na druhej strane, som posledny mesiac schudla 2,5kg nasledkom stresu. A bola som trochu nachladena. Ja uz fakt neviem co si o tom mysliet bojim sa urobit si test. Vsetky okolnosti-kondom, stres, chudnutie-nasvedcuju tomu, ze je to pod vplyvom zivotneho stylu, za posledne tyzdne. Ale tie "priznaky"-mocenie, traviace problemy, a pocity ako pred menzesom, zas naznacuju ine :(

blondi2

ani ja si nemyslim, ze by si bola tehotna. ale pre istotu si test urob, neviem na co cakas. alebo si ho nerob a v pondelok skoc k lekarovi,lebo 15 dni je v kazdom pripade dost.