Čo je to láska?

diviak2015

ja si myslim ze je to trochu inak. ludia odjakziva zili v komunitach pretoze to je vyhodnejsie pre prezitie. v komunite je dolezita sudrznost, pomahanie, to znamena vytvaranie nejakych hlbsich vvztahov, empatia, puto. malou komunitou je aj rodina. na rozvoj ludskeho mladata treba dvoch sudrznych partnerov. ludske mlada pozaduje od rodicov viac nez bars aky iny cicavec ci su to ludoopi alebo ine cicavce. takze tam vsade hladajte povod toho comu hovorite laska. tou potrebou a tymi pocitmi nas vybavila evolucia. takze ked sa niektori odvolavaju na evoluciu s cielom zhodit vyznam lasky, ja naopak hovorim ze je laska velmi dolezita preto ju evolucia uchovala a nebola pocas nasho vyvoja vyradena. akuraaat... ze sme evolucne vybaveni aj inymi vlastnostami. a nie su na skodu ani tie. niekedy je pre naopak pre prezitie vyhodne byt sobecky. je to relativne, zalezi na okolnostiach. je to prejav schopnosti prisposobit sa momentalnym podmienkam. jednym z dovodov preco je clovek ako druh v prirode uspesny je prave adaptabilita.

Nina.

Láska ako taká ani neexistuje. Existuje len zamilovanosť, príťažlivosť, chémia - to je dočasné. A potom tie trvalejšie veci na ktorých by sa mali tiež zakladať vzťahy - porozumenie, sympatie, spoločné hodnoty a pod.
A potom je tu ešte rodičovská láska, láska k prírode a zvieratám a tak ďalej a tam skôr vidím tú podstatu lásky, lebo tam môžeme byť nesebecký a slobodný.

loveisfake

Lasku si vymysleli zeny aby si nepripadali len ako ku..y a muzi ich vo vidine vlastnych vyhod v tomto klame radi podporuju ;)

Slobodna

Pokusate sa definovat nedefinovatelne. Laska je pocit, ktory kazdy preziva inak a preto ju aj kazdy z vas inak opisuje, lebo vy neopisujete lasku, ale vas pocit z lasky.

Kýčera

Je to bohatstvo aj choroba, umenie života aj život sám, veľké dobrodružstvo, ...Najlepšie to však vystihuje citát K.D.Balmonta - " Stupínky lásky : 1. setkat se pouze, 2. tváři v tvář si být, 3. srdce slyšet znít, 4. přiznat se k chvění, 5. v políbení obejmout se dlouze, 6. jednu touhu mít, 7. jedním snem se spít, 8. bez konce se slít, 9. nerozlučně žít, 10. spolu k hrobu jít!", tak to podľa mňa láska medzi mužom a ženou.

jjkkkjkj

Ak niekedy nejaky boh vobec existoval tak teraz na nas uz aj tak z vysoka j*be... chcete dokaz? Pozrite sa okolo seba :D Poriadnu lasku dnes zazije akurat chlap co ma na to vizaz alebo peniaze a zena co ma na to telo