Herballife SKIN

Príspevok v téme: Herballife SKIN
pauliii_555

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či tu má niekto skúsenosti a či si niekto kupuje radu herballife skin, pretože mám i kúpiť od kozmetičky toner, masku, ktorá a používa každý druhý deň (tuším s aloe vera) a čistiaci gél na mastnú pleť a chcem sa spýtať, či niekto vie ceny týchto výrobkov a poprípade by ste mohli aj pridať skúsenosti s týmito výrobkami :) ďakujem za odpovede

Moireal

Same story here. Aj moja sestra sa dala v 18tich nachytat.
Neskor som bola v Prahe a tiez som hladala pracu. Bolo to nieco s kozmetikou. V inzerate nebolo ani slovo o Herbalife a nakoniec ako sme sa tak viaceri natlacili do jednej malej miestnosti, vysvitlo, ze ide o herbalife. Tak som sa im veselo zasmiala a odisla aj s priatelom.
Cuduj sa svete, ostali tam povacsine chlapi co sa dali nachytat. No verim, ze aj im po case svitlo.

LMarika

Ak si taka bohata, ze nevies, co s peniazmi, kludne si kupuj Herbalife tabletky na chudnutie, masticky a kremiky a tabletky a caje, parfemy... a kto vie, co vsetko este maju. Tato firma prisla na slovensky trh niekedy okolo roku 1989. Ja som bola vtedy 9-rocne decko a nemala som sajnu, co je Herbalife. O 9 rokov neskor... Mala som 18, skoncila som gymnazium a hladala som si pracu. Moji rodicia nemali peniaze, aby ma dali studovat, tak som sa rozhodla, ze najskor pojdem pracovat. Bola by som prijala akukolvek pracu, ci uz robit predavacku v obchode, ci robotnicku vo fabrike, upratovacku, cokolvek, len nech je robota. Ale roboty nebolo. POchodila som kopu vyberovych konai a vsade padla len otazka, koho mam rodicov. A potom, ze sa este ozvu... ale neozval sa nikto. A tak som sa jedneho dna ocitla na pracovnom pohovore firmy Herbalife. S velkym nadsenim (samozrejme predstieranym) mi povedali, ze ma zoberu a vraj mam ist na akesi skolenie do Brna, ale za skolenie bolo treba platit okolo 300 Sk, plus za cestu nieco. No a na moje velke sklamanie, vo velkej laserovej hale v Brne na podium vyskakovali muzi vyobliekani v oblekoch, predstierali velke nadsenie a vykrikovali, ze zarabaju miliony a miliardy mesacne, usta sa im smiali a oci im plakali (nad tym, ako sa nechali oklamat) vraj je tu pravidelny a staly prijem bez ohladu nato, kolko toho predame, alebo ci vobec nieco predame... A vraj tolko isto mozme zarobit aj my, lebo firma Herbalife dava kazdemu rovnaku sancu na vysoky zarobok bez ohladu na vek a vzdelanie a podobne dristy trepali od rana do vecera. Samozrejme som im ani slovo neverila, dalo sa na nich vidiet, ze klamu. Nakoniec vysvitlo, ze za vstup do firmy Herbalife musi zaujemca o dealerstvo zaplatit okolo 6000 Sk, aby sa mohol stat malym dealerom. Priblizne tolko stoji jedna bunkova vyziva a on si ju musi kupit za zakaznicku cenu. Je donuteny - preto ten poplatok. Ak sa ale chce stat velkym dealerom, musi zaplatit nieco okolo 210 000 SK. Ono sa tam ani nejedna o zaplatenie penazi firme, ale o to, ze tento clovek si za tie peniaze musi nakupit tovar (tabletky, caje...), ktory uz ale o par mesiacov bude po zaruke, preto sa s predajom tovaru musi poponahlat. Ak robi velku objednavku, mal vacsiu zlavu na nakup vyrobkov. Preto je "VELKY". No a tento velky potom moze predavat vyrobky tym ostatnym, tym malym, ktori si chodia od neho pytat vyrobky po jednom. Velky ma 50 % zlavu (ale az pre druhej objednavke, nie pri prvej, ktoru ma za zakaznicku cenu), ale len pod podmienkou, ze robi vele objednavky, cize kazdu jednu velku objednavku musi mat za viac ako 200 000 Sk, tolko vela tovaru musi naraz zobrat zo skladu. No a ten maly odobera vyrobky po jednom od neho s 20 % zlavou. AK velky nieco preda zakaznikovi, ma 50 % zisk, ak to preda malemu dealerovi, ma 25 % zisk. No ak ak najde somara, co sa prave rozhodol zaregistrovat do firmy H., pricom podmienkou zaregistrovania sa je kupa jednej bunkovej vyzivy za 6000 SK, tak ten velky na tomto somarovi zarobil 3000 Sk. A ako ziskat takychto somarikov? No predsa tak, ze ich nazenu do nejakej velkej kinosaly, pustia im peknu hudbu a budu oni, zadlzeni chudaci, vyskakovat na podium a klamat ludi, ze zarabaju miliony a miliardy, hoci v zivote nepredali ani jedinu bunkovu, iba sa nechali oklamat inymi a jedina sanca, ako z toho von, je, ze budu aj oni rovnako klamat ludi tak, ako predtym niekto oklamal ich. Tie vyrobky za vela nestoja, kto od nich schudol, ten aj v ramci jojo efektu pribral znova. Kto ma akne, nech sa ide dat vysetrit k lekarovi. Tu sa musia podla mna liecit veci zvnutra. Kto ma akne aj v dospelosti, mal by sa dat vysetrit na rozne alergie, na potravinove intolerancie, na parazity, mal by si dat urobit aj hormonalny profil, napriklad ak je to zena, ci nema privela muzskych hormonov, lebo aj tie mozu zapricinit akne. A koniec koncov, ak kozny lekar nenajde ziadnu telesnu pricinu, predpise takemuto pacientovi Isotretinoin. Je to liek, ktory zbavi kozu mastnoty. A je to to jedine a najlepsie, co na akne naozaj zabera. Ja osobne by som v takomto pripade urcite nedoverovala Herbalajfistom-sarlatanom, ale radsej riadnym lekarom. Ak mas problem, navstiv dermatologa. Ak ti on nepomoze, tak potom uz nikto. Tvoja kozmeticka zneuziva svoje povolanie na svoj biznis. Privyraba si predavanim kozmetiky Herbalife, aby ziskala prachy. Ver, ze ak ti kozmetika dostupna v beznych obchodoch a v lekarnach nepomohla, tak Herbalife ti okrem sklamania zo straty penazi nic neprinesie. Minimalne cistu plet urcite nie.

aloveu

Podľa mňa je značka Herballife len marketingový ťah. Zaplatíš za to veľa peňazí a žiadne výsledky neuvidíš.