Bývalá prespala u môjho priateľa

Príspevok v téme: Bývalá prespala u môjho priateľa
hviezdicka66

AKo by ste reagovali, keby vám priateľ povedal, že minulú noc prespala na jeho byte jeho bývalá, lebo sa už nemala ako dostať domov? Priateľ mi to povedal, aby som o tom vedela, ale, že sa nemá obávať nič sa medzi nimi nestalo.

Ja som bola len ticho, nezmohla som sa z toho šoku na nijaké slová, bola som len sklamaná a smutná a ticho. Vedela som, že hádkou a inými emóciami túto situáciu už nezmením.

AKo by ste reagovali vy? Akceptovali by ste to? Čo by ste si mysleli?

hviezdicka66

Alle

Tak ja bývam polhodinu Ďalej od neho,s me z iného mesta. A z jeho mesta nepoznám nikoho okrem neho. On býva s mamou a bratom, neboli tam sami. Vraj spala v obývačke, on v izbe.

Od tej udalosti nedával žaidne možnosti ani príležitosti, aby som mu roztiahla nohy.

Asi išli pešky, ten bar, kde boli je blízko jeho bytu. Ona býva v ino meste.

hviezdicka66

usmevny_den

Ok, porozprávams a s ním na najbližšom stretnutí a uvidím akos a azchová, či sa zmení jeho správanie alebo nie. Ak nie, taks a rozídem.

Allle

Tak su tu dve moznosti.
1. Ziadna byvala u neho nespala a hovori ti to preto, aby si mu uz konecne roztiahla nohy... proste puta pozornost, aby si ziarlila a chce urychlit sex s tebou, lebo ho to uz prestava bavit na sucho...

2. Byvala u neho naozaj spala, kvoli vydatnemu sexu, nicomu inemu, ved co si budememe nahovarat. Urcite chudinka nebola odkazana prespavat u neho, lebo nemala odvoz...ved taxiky, znami, rodina by jej uz pomohli. Keby tam nebol on, tak urcite ide taxikom domov. A inac, ako sa dostali spolu do jeho bytu? Pesky, ci tvoj priatel ma auto? A potom rano, ako sa dostala domov z jeho bytu, to uz odvoz akoze mala?
Dovod, preco ti to povedal moze byt ten, ze ju rano videl niekto z vasich znamych alobo susedov vychadzat z jeho bytu, a aby predisiel problemom, radsej sa ti akoze "priznal" sam...

usmevny_den

hviezdička - to čo opisuješ má ďaleko od normálneho vzťahu a už si sa dávno mala s ním osobne porozprávať o všetkom čo ťa trápi, čo chceš, čo nechceš a podľa toho sa rozhodni čo ďalej ..

hviezdicka66

Popravde je taký ten typ, čo na prvý pohľad vyzerá ako oslova ťuťko, ale nie je. Len tak pôsobí. Uvedomuje si, že ja som dobrá a s tou bývalou to mal tak, že ho využívala a chodila s ním, len, keĎ sa jej to hodilo. Pre ňu bol schopný veľa urobiť, pre mňa očividne asi nie. Pravdepodobne to čo ona robila jemu, robí teraz on mne. Rozišli sa tak, že to dievča mu povedalo, nech si nájde lepšie dievča do nej, lebo, že je príliš dobrú pre ňu a zaslúži si lepšiu. A jemu neostávalo nič iné len sa s tým zmieriť. Len akosi na mňa kašle a neuvedomuje si, že ma to raní ako sa správa.

Slobodna

Ja napr. nevidim dovod na to, aby som prespavala, ci nechala u seba prespat ex. Je jedno, ake vztahy mame po rozchode. Mozno to niekomu pride v pohode, ale mne by to prislo nefer voci jeho sucasnej partnerke, ci mojmu partnerovi. Su ludia, ktori v tom naozaj nevidia ziadny problem bez postrannych umyslov, su ludia, ktori to zneuziju a obavy su opodstatnene a su ludia, ktorym by to vadilo a preto tak nekonaju ani sami.
Zalezi, aky typ cloveka a charakteru je tvoj priatel a to vies, citis len ty sama.

hviezdicka66

Sme spolu 4 mesiace, ešte sme spolu nespali, aj keĎ som vedľa neho 3krát ležala, tak encítila soms a an to, nedôverujem mu ešte natoľko a on to asi vidí na mne.

Toto aj mne prišlo zvláštne, že ma tam nepozval,a le tak no som to neriešila.
Áno viem, enmala tam čo robiť, nie je predsa charita. Musíms a s ním o tom porozprávať, aj o tom, že sa častejšie nevidíme, aks a to nezmení, tak sa s ním rozídem.

On mi povedal, že je som veľmi šťastný, spokojný - no bodaj by nebol, keĎ mu všetko prejde a nerobím zo seba hysterku. Ako keĎ sme spolu, tak sa správa pekne ku mne, aj tak, od začiatku envidím rozdiel žiaden. Ale toto všetko ma veľmi trápi a som sklamaná z toho.

0vecka

hmm este ste spolu nespali a staci mu ked ta vidi 2 krat za tyzden??? ako dlho ste spolu? inak je to cele nejake divne...

ja by som tiez nechal byvalu prespat u mna aj taku s ktorou som sa nerozisiel v dobrom proste nenecham ju predsa na ulici...