Depresia z hak?

Príspevok v téme: Depresia z hak?
vanessa09

Dobry den, chcem sa spytat ci to niektora z vas zazila a ako mi viete poradit ak sa to po vysadeni hak nezlepsi?
Uz skoro tri roky uzivam hak daylette a zacinam mavat depresie, zo vsetkeho mam panicky strach aj pri obycajnych veciach ako niekam ist ma chyta neopisatelna panika.. neviem opisat moje pocity, ale viem, ze takato som nikdy nebola a stale sa to zhorsuje. Mate s tym nejake skusenosti? Moze to byt sposobene prave tou hak? Dakujem za odpovede.

laura36

sewie ma pravdu, uplny suhlas, hormony riadia cele telo, telesne funkcie, psychiku , vsetko. Mam pocit, ze ak maju vedlajsie ucinky, co zvacsa maju na zenach, vzdy sa to odrazi na psychike a ta sa dava najtazsie dokopy. Ja som mavala tiez nervozitu, uzkosti, co som dovtedy nemala, byvala som taky kludas predtym, uzivala som 7 rokov cilest, po vysadeni som nedostavala menzes, mala som prisernu plet cele mesiace, so psychikou mam problemy doteraz, aj ked uz neberiem HAK, co su roky.

sewie

uz som to spominala milion krat...mojej najlepsej kamoske to zmenilo celu osobnost, zacala sa izolovat od kamosov a je celkovo chladna, dalsia planovala sebevrazdu , dalsia nad nou silno uvazovala....hak nie je vacsie svinstvo ako si ludia uvedomuju...tusim trva pol roka -rok nez to dostanes z organizmu

laura36

na 100% ano, vysad to co najskor, moze este par mesiacov trvat, kym sa da telo hormonalne dokopy po tej syntetike, ktorou si ho krmila.