Vortioxetin (Brintellix) - pre uzkostne diagnozy, skusenosti?

Brintellix

mne liek Lenuxin vymenila lekárka za tento Brintellix v polovičke decembra ,,,ale od februára mi je horšie a horšie,,,,neviem prečo,,,,prišlo to ako blesk z jasného neba,,,ja ani nie že nemam energiu,depku,,,ale prepadavajú ma pocity úzkosti,,paniky,,,a negatívne myšlienky,,,,koncom mesiaca idem na kontrolu,,neviem ako to poriešime,,Som z toho nešťastná,,lebo niekolko rokov,som fungovala celkom v pohode,,,ani som nemusela chodiť k lekarke,,iba pre rcp

ddana

Rozhodne mi je lepšie ako po Seroxate, Paretine, Valdoxane Anafranile a pod. a ešte užívam aj Trittico 1 a /3. Cítim trocha príliv energie.

ddana

Mne pomáha, užívam ho vyše mesiaca a vyhrabala som sa z depresie, teda nie úplne, ale už aspoň cítim radosť,.

jarinko30

Dnes ráno som si dal prvú tabletku Brintellix. Tak som zvedavý ako bude účinkovať po dlkšej dobe užívania.

Atrey

Mam skusenosti s tymto liekom .ale viem aj vic veci ak niekto potrebuje poradit.vsetko osobne skusenosti nie ziadne neoverene rady. Royal80@azet.sk

MIchal K.

v SR je dostupny od maja, no je mozne ze niektori psychiatri sa ho budu zdrahat predpisovat (pre poistovne je to dost drahy liek). MOj Dr. nema zmluvne vztahy so ziadnou poistovnou, tak si vsetky lieky platim sam a v pripade vortioxetinu ma 30 tabl. balenie bude stat asi 40,- €