Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
meliska

Ahojte, idem si úplne prvý krát sama farbiť vlasy, mám Palette Color Shampoo a veľa vecí som sa v návode nedočítala napr., keď si nanesiem štetcom farbu na všetky pramienky, potom to mám masírovať, až kým sa nevytvorí pena. Mám dosť husté vlasy a kým to nanesiem na celú hlavu, prvý pramienok tam bude už o 10-15 minút dlhšie ako posledný, nieje to problém? Možno hlúpa otázka, ale bojím sa. Zvládnem to sama ak som to ešte predtým nerobila? Ak poznáte niečo čomu by som sa mala vyhnúť, prosím vás o rady. Vďaka :)

Tyia

Ahoj ja si taktiez zviknem s nim farbyt vlasy. Skorej si ju natriem na povrch a ptm ju uz len vmasirujem aj ja mam huste vlasy a ked si ho zmyjem ne simla som si ze by som niektore mala inej farby ( myslim tmavsie alebo bledsie)a samponove farby nespalia vlasy jedine ich trochu viac stmavsia ale ak ich mas velmi huste tak si rozdel vlasy na dve casti a skorej si namaluj jednu a aj oplachni... A ptm druhu

Majli

Milá meliska a všetky ostatné,ktoré riskujete farbenie vlasov doma. Velky pozor na to,pretože kym nafarbite celu hlavu,prve nafarbené miesta vam už vlasy ničia,pretože tam tym padom farba posobí ovela dlhšie.... Preto pozor,pri opakovanych takychto farbeniach si vypalujete korienky vlasov. Preto v prvom rade siahnite po vysokokvalitnej značke a odporučam odbornika -kadernika... Ináč riskujete ...