Problemy s moc. mechurom...mozu suvisiet s travenim?

Príspevok v téme: Problemy s moc. mechurom...mozu suvisiet s travenim?
lucik3

uz skoro rok sa trapim s mocovym mechurom a bruchom...pred rokom mi vyberali oblickovy kamen, po bolavej kolike..potom mesiac zavedeny stent v mocovode..v tom istom obdobi mi zistili aj alergiu na mlieko(kazein)..pretoze som mala aj traviace problemy a bolesti..uz to bude rok co sa mi vselijako menia priznaky ale stale v oblasti moc. mechura a brucha a krizov..najviac ma trapi mocovy mechur..citim akoby tlak na neho alebo bolest alebo palenie..neviem to opisat...a bolieva ma brucho..mam rozne tlaky, bolesti asi celeho brucha vzdy sa to posuva az do laveho boku niekedy az chrbta...podla urologa je vsetko ok( cievkovany moc, ultrazvuk, kultivacie)....mala som medzi tym dvakrat zapal na zenskom a tiez aj e-coli...to mi gyn. preliecil..a hovoril nech si doliecim gastro..tam som uz objednana...ale co s tym mocovym? je to uz na nervy a hlavne neprijemne..neda sa tak fungovat..moze to vsetko spolu suviesiet? alebo su to dva odlisne problemy?

Tomas12345

Skus na tu bolest brucha urobit dve veci. Skus jest pomalsie teda ak teraz ti trva dokial zjes jedlo 30 minut tak predlz si ten cas na hodinu jedz po malych kuskoch . A zacni uzivat probiotika :)

kemo

Dobry den prajem, chcela by som sa informovat, ci sa nejak vyriesil vas problem, alebo sa to aspon nejak zmiernilo, nakolko mam podobny problem (problem s travenim a stale palenie pri moceni, aj ked z hladiska urologa a gynekologa je vsetko v poriadku, tiez som mala zavedeni cievku pri operacii a taky ten pocit, ako ked som mala zavedenu cievku, sa stale vracia). Je to naozaj neprijemne, clovek uz nevie co s tym.

kemo

Dobry den prajem, chcela by som sa informovat, ci sa nejak vyriesil vas problem, alebo sa to aspon nejak zmiernilo, nakolko mam podobny problem (problem s travenim a stale palenie pri moceni, aj ked z hladiska urologa a gynekologa je vsetko v poriadku, tiez som mala zavedeni cievku pri operacii a taky ten pocit, ako ked som mala zavedenu cievku, sa stale vracia). Je to naozaj neprijemne, clovek uz nevie co s tym.