Osamelosť

Príspevok v téme: Osamelosť
osamelka

Ahojte...
Mám jeden veľký problem..... Musim to zo seba konecne dostat von..
Zacalo sa to tym,ze ma jedna baba neznasa a robila mi dost dlhu dobu zo zivota peklo..Musela som sa dost stiahnut,snazila som sa nehovorit skoro s nikym,iba som sa usmievala a obcas s niekym pokecala..Nakoniec som sa do seba dost uzavrela...Ked sa pri niekom citim bezpecne,ze mi neublizi,uvolnene a mam naladu,tak sa snazim rozpravat,snazim sa nadvazovat kontakty,ale nejde mi to..Aj ked sa mi to na par dni podari,pocase sa mi ta baba vobec neozve ani ma nekontaktuje...
Aj ked sa zapojim v skole do nejakeho rozhovoru,tak bud ma nik nepocuva alebo si zo mna niekto utahuje...
Snazim sa,no nejde to.. Citim sa dost osamela,ked vidim fotky na fb kadejakych bab spolu, partii a podobne.
Viete,nemam s kym riesit tie typicke babske veci...
Mam priatela,ale on obcas ani nechape o com tocim,chodi so mnou do drogerky,na nakupy,kde len chcem. Ale citim,ze ho nebavi mi robit kamosku ved chapete. Ked nie je doma tak nemam s kym travit cas vacsinou ho presedim v izbe alebo sa idem poprechadzat..
Dokonca ked chodia vonku baby z intraku,tak ma nikdy nezavolaju a ked ich volam ja tak nejdu.
Na vysvedceni som mala 3 dvojky,ale nie som ani skareda,staram sa o seba,aj sa snazim obliekat pekne..A nesnazim sa velmi uputavat pozornost...
Chcela som si kupit psa,ale nemozem z casovych dovodov,lebo som na intraku:(
Aj ked sa snazim niekomu poradit napr.na priznaniach,
tak vzdy ma niekto pre nieco zdissuje...(prepacte za vyraz)
Ako sa mam s takym niecim zmkerit,ze nikoho nemam ???

Doktorexitus

Ja byt tebou tak skusim hladat inde kamosky nez z intraku skoly, skus nejakuy sport alebo cinnost pri ktorom spoznas ludi, vyzeras byt v pohode len trochu zakriknuta.