Bolestivé rameno

odpovedam

takze to rameno boli z liekov? je to v pribalovom letaku? vyskusaj cviky na mobilitu (najdes na internete toho vela). mne to velmi pomohlo na akekolvek casti tela... najdi si specialne "upper body mobility workout" alebo "shoulder mobility exercises" a vyskusaj. nebude to hned, ale mojej kamaratke to pomohlo. samozrejme, ak budes citit zhorsenie, nerob to. kazdopadne to radsej konzultuj s lekarom. je to len moja neodborna rada.

knaja

Nejako mi to blbne a musim znova. Dobrala som Doxyhexal na plucne chlamydie, len toto mi zabera, na Azytromicin som alergicka. Brala som ho postupne 5dni/5 pauza. Tento tyzden som dobrala balenie. Beriem aj Broncho vaxom na imunitu. Od zac. februara sa s tym trapim a toto bolo asi 7.atb. Kvoli pecen. testom som si kupila Sylimarin. Beriem aj rozne probiotika. Raz za rok to boli az trha, ale pomoze 1 tbl Ibalginu a zas pokoj, teraz nic moc. Znamy lekar vravi, ze ked mi netrpne aj ruka, ze to bude asi len stuhnute. Masirujem to Fix kremom ci Muay kremom, ten je silny. Po jednych atb (ked som 1.x brala Doxy ma po poslednej tbl seklo tak naraz a hned aj preslo, znova sa zopakovalo po dalsich atb a odvtedy pokoj. Skusim na noc kapsaicinovu naplast.