Muž skorpion, rady a skúsenosti

Ninula1212

Skorpiona za partnera nikdy viac to je hroza mala som dvoch chalanov v tomto znameni a bolo to hrozne otrasne ziarlivy ludia upodozrievaju nonstop babu nikdy im nevyhovies já som sa snazila byt super partnerka chapava verna tolerantna a aj tak malí nonstop problem stále sme sa hadali proste vyvolávali konflikt nonstop fakt na znameniach nieco je co sa tyka povahy musim to tak bohuzial povedat že horsich chlapov som teda nemala ako v znamení škorpion. Moja skusenost

Jasmine24

Ahoj, ja som mala dva najdlhšie vzťahy so škorpiónmi čo som si po prvom povedala že mikdy viac toto znamenie:)) povahovo fajn,len im musíš niektoré veci viac primopínať, čo sa klamstva týka,zvyčajne sa vždy prizná alebo to jednoducho vidno na ňom,plus: vie prejaviť pekne k žene city,empatický, starostlivý, pracovitý...minus: sklony k depresii, alkoholu,omammným látkam..
Ale dôležité je ako sa s ním cítiš, netreba sa riadiť moc podla toho ci sa ku mne hodí ako znamenie alebo nie...

JaSkorpion

Ja som skorpion.
Ano a presne to sedi na kazdeho skorpion. Podvadzame, klamemem a sme suknickari. V podstate existuje iba 12 druhov mudzov a my sme takito. Smola - narodil sa v takom znameni co uz :-)