Prečo mi to povedal

Príspevok v téme: Prečo mi to povedal
Adika21

Ahojte. Ani neviem, prečo to sem píšem, asi zo zúfalosti, alebo z toho, že sa potrebujem vyrozprávať.
ide o to, že cez azetovú zoznamku som sa zoznámila s jedným chlapom, mal nad 30. Písali sme si na pokeci, všetko bolo v pohode až dovčera, kedy som mu poslala fotky. Na to mi odpísal, že som škaredá jak noc a už nemá záujem sa si so mnou písať. To mi povedal veriaci chlap, ktorý každý boží deň chodí do kostola. Mohol také niečo povedať veriaci chlap? Doteraz sa z toho neviem spamätať. Tiež som veriaca, alebo skôr môžem povedať že so bola. Doteraz. Tie jeho slová ma tak šokovali, že už neverím že nejaký boh existuje.

adr1a

Adika. Diviak ma inspiroval spytat sa ta, co konkretne na sebe vnimas ako spatne a skarede? Je to: nos oci usta odstavajuce usi ci? Keby toto bolo ako pokec, ze sa daju posielat napr.RP tak by som ti normalne navrhla, aby si sa mi ukazala (fotku) ci je to az tak naozaj zle ako tvrdis. Mozno by to chcelo zmenit len par detailov a bolo by po probleme.

Adika21

S mamou som sa už o tej plastike rozprávala. Zakázala mi, aby som si ju dala spraviť a ak mám byť úprimná ani peniaze na ňu nemám. Mi povedala, že kým ešte stále s ňou bývam tak budem rešpektovať jej slová napriek tomu, že už dávno nie som decko.

Hlavuhore, viem, že tým, že mám birmovku, modlila som sa a neviem čo všetko, že tým som praktizovala svoju vieru. Ale ja som verila v boha.

Anka89, ja som tam neuviedla do tej zoznamky tak priamo, že som škaredá, ale niečo podobné v tom zmysle, že najkrajšia nie som. To hlavne kvôli tomu, aby s tým počítali. A i tak mi tam odpísali chlapi, ktorí keď somim poslala fotku viac neodpísali.

diviak2015

to opat posudzujes podla seba ako vidim :D ty musis byt hrozne zufaly. apropo preco nepouzivas nick pod ktorym ta tu poznaju ;)
ale inak. uz ma nudis tak pa hlupacik :)

diviak2015

apropo uff obavam sa ze ma sudis podla seba. to ze si roky nezasunul lebo si hlupak a mozno aj skaredy je tvoj problem, na druhych sa nevyvrsuj ;)

diviak2015

len hlupak ako uff ta bude presviedcat ze si skareda ked nepozna o tebe a tvojom pripade dalsie detaily :D
nic na svete nie je ciernobiele a keby hlupak uff cital poriadne tak nikde netvrdim ze sa nemas o seba starat, len ze je podozrive a unahlene zaskatulkovat si ta ako skaredu len na zaklade toho ze si to ty o sebe niekde na nete napisala. ale hold, lepsie sa nenarodit pekny ako sa narodit hlupy. taky uff to uz nezmeni

anka89

Napísať si mala rovno do zoznamky ze si škaredá jak noc a kto by odpísal tak by si hneď vedela že neposudzuje ľudí podľa krásy.Vieru do toho nezatahuj.

Uffff

Hlupaci ta budu presviedcat, ze je nieco biele, ak je to raz cierne. Nefnukaj, ze si skareda a nik ta nechce. Bud pekna a nenechaj sa utesovat, to ti ublizi viac, ak ked sa pozries realite do oci a zmenis to. No dobre, oprava, diviakovi je jedno, ci pekna, ci skareda. Zasuva vsade.